Konferencijų organizavimas


Įžanga. Kas yra konferencija? Konferencijų rūšys. Ko reikia, kad konferencija pavyktų? Ruošiant konferenciją reikia. Konferencijos vadovas. Žmonių priėmimas į konferenciją. Konferencijos elementai. Vieta. Patalpos. Telefonai. Rūkymas. Gėrimai. Šviesos. Dalyviai. Rašymo priemonės. Pertraukėlės. Išvada. Naudota literatūra.

Šiame darbe kalbėsiu apie konferencijas, kas tai yra, kas joms yra būdinga bei svarbu. Į kokias detales reikia atkreipti dėmesį, kad konferencija būtu pavykusi, įdomi bei sulauktų ir suteiktų teigimas emocijas žmonėms.

Konferencijos pagrindinėje dalyje yra skaitomi pranešimai, bei vyksta diskusijos skaitomų pranešimų tematika.

Visiškai atviros (kviečiama visuomenė ir žiniasklaida); uždaros (visuomenė ir žiniasklaida supažindinamos su komunikatu); kuriose dalyvauja tik dalyviai (paskui būna spaudos konferencijos).

TINKAMAS PARUOŠIMAS IR PASIRUOŠIMAS- tai vienas iš pagrindinių veiksnių, lemiančių konferencijos sėkmę.

Nustatyti darbotvarkę ir dienotvarkę Parinkti tinkamą vietą Numatyti svečių sutikimą ir priėmimą Apgyvendinimą Pasirūpinti sale, svečių susodinimo tvarka ir t.t.

Taip pat prie visos konferencijos sėkmės prisideda geras vadovo pasiruošimas ir intensyvumas.

Neturėtų spiginti ryškios, akis varginančios lempos. Patalpa turi būti vienodai apšviesta. Dažnai dalis grupės apšviečiama ryškiai, o kiti dalyviai skendi prietemoje, todėl vargiai ką gali užsirašyti.

Trumpai apžvelgus konferencijos organizavimo ypatumus bei reikalavimus, sužinojome kaip reikia tinkamai, organizuotai bei sėkmingai pasiruošti konferencijai, sulaukti teigiamų emocijų ir atsiliepimų bei sulaukti gerų rezultatų.

  • MS PowerPoint 1173 KB
  • 2016 m.
  • 31 puslapis (823 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Konferencijų organizavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Konferencijų organizavimas. (2014 m. Gegužės 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/konferenciju-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 18:30
×