Konferencijų salės Vasaris analizė


Konferencijų salės „Vasaris“ analizė. Konferencijų salė „Vasaris“. (Panevėžys). Vykstantys renginiai. Įmonės vakarėliai Furšetai Banketai Vestuvių puota Gimtadieniai. Renginių laikas. Koncertai- trunka apie. Higienos reikalavimai. Renginio vietoje pasirūpinama. Patalpų kokybė. Pastate yra 4 modernios, skirtingų dydžių universalios salės iki 20 (VIP salės. Yra rūbinės, kuriose visų salių dalyviai gali kabintis savo rūbus. Renginio vietos geografinė padėtis. Konferencijų salė yra įrengta prekybos centre. Renginio sezono atitikimas. Pokylių namų erdvėje organizuojama ir įvairias parodas. Maitinimosi, gyvenimo sąlygos. Dažniausiai konferencijos rengėjai bendradarbiauja su restoranu esančiu prekybos centre. Techninės priemonės. Jaukus interjeras, į klientus orientuotas požiūris. Renginio vietos kaina. Patalpų kainų asortimentas. Išvados  1. Išanalizvus konferencijų centro „Vasaris“ bendrą informaciją.


Seminarai; Koncertai; Degustacijos; Mokymai ir pristatymai, parodos ir šventiniai susibūrimai.

Koncertai- trunka apie 2h. ( Prasideda 18-19val.) Degustacija- trunka apie 2h. ( Prasideda 17-18val.) Reikia palaikyti kontaktą su pagrindiniais pranešėjais/vedėjais, kad laiku būtų galima surasti jiems pamainą, jei kas atsitiktų taip, kaip neplanuota.

Renginio vietoje pasirūpinama, esančiose patalpose, kad būtų tinkamai išvėdintos patalpos, jeigu žmonių skaičius yra didelis ir patalpos yra mažos, būtina, kad patalpos būtų vėsios ir žmonėms netrūktų gryno oro. Yra tualetai, šiukšlių dėžės. Laikomasi švaros ir tvarkos.

Yra rūbinės, kuriose visų salių dalyviai gali kabintis savo rūbus. Taip pat patalpos, skirtos aparatūrai arba organizatorių įrangai susinešti ar dalyviams persirengti.

Konferencijų salė yra įrengta prekybos centre ,,VASARIS“. Tikslus adresas: Aukštaičių g. 88, Panevėžys. Pietvakarinėje miesto dalyje, netoli miesto centro. Kursuoja viešasis miesto transportas, taxi, mikroautobusai.

Pokylių namų erdvėje organizuojama ir įvairias parodas, rengiama edukacinės programos gurmanams ir ne tik.. Konferencijų salė yra pritaikyta visiems sezonams, nes tai yra uždaras pastatas.

  • MS PowerPoint 9909 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (461 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rūta
  • Konferencijų salės Vasaris analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Konferencijų salės Vasaris analizė. (2017 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/konferenciju-sales-vasaris-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 01 d. 02:22
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo