Konfliktai įmonėje ir organizacijoje. Konfliktų analizė


Konfliktai organizacijoje. Konfliktu valdymas diplominis. Konfliktu valdymas imoneje kursinis. Konfliktų valdymas organizacijose. Konfliktų valdymas organizacijoje. Konfliktu itaka organizacijai. Personalo konfliktai kursinis darbas. Konfliktų valdymas organizacijoje kursinis. Konfliktų valdymo analizė x įmonėje. Konfliktų valdymas organizacijoje magistro darbas.

Turinys. Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Konflikto samprata. Konflikto raida. Konfliktų esmė organizacijoje. Konfliktų tipai. Konfliktų valdymo strategijos. Konfliktų valdymas. Uab „didelis pliusas“ charakteristika. Įmonės pristatymas. Uab „didelis pliusas“ veiklos įvertinimas. Darbo rezultatai ir jų aptarimas. Tyrimo metodologiniai aprašymai. Tyrimo duomenų analizė ir jų aptarimas. Išvados ir rekomendacijos. Literatūros sąrašas. Priedai.

Kiekvienas vadovas supranta, kad konfliktų organizacijoje nepavyks išvengti, bet šiuo metu vis dažniau ir dažniau kiekvienas vadovas stengiasi nuo konfliktų nebėgti, o kaip įmanoma sklandžiau ir su mažiausiomis pasekmėmis užbaigti konfliktą. Todėl konfliktų supratimas ir tinkamas valdymas labai svarbus, siekiant efektyvios organizacijos veiklos ir darbuotojų pasitenkinimo atliekamu darbu.

Ankstyvasis požiūris į konfliktą teigė, kad konfliktas yra blogas dalykas. Į konfliktą buvo žiūrima neigiamai, jis buvo vartojamas kaip terminių smurtas ir destrukcija sinonimas, nes siekta sustiprinti jo neigiamą prasmę. Taigi buvo manoma, kad konfliktų reikia vengti. Šis tradicinis požiūris, kad bet kuris konfliktas – blogas konfliktas, siūlo labai paprastą būdą vertinti konfliktuojančių žmonių elgesį. Kadangi reikia vengti bet kokio konflikto, tai reikia atkreipti dėmesį į konfliktą sukeliančias priežastis ir pakoreguoti šiuos sutrikimus, kad pagerintume grupės ir organizacijos veiklos rezultatus.

Žmonių santykiais grįstas požiūris teigia, kad konfliktas yra natūralus visų grupių ir organizacijų reiškinys.

Šiuolaikinis požiūris į konfliktą teigia, kad jei žmonių santykiais grįstas požiūris priima konfliktą, tai šiuolaikinis požiūris jį skatina, remdamasi tuo, kad taiki, rami ir bendradarbiaujanti grupė gali pavirsti į pokyčių bei naujovių poreikį nereaguojančią grupę. Tad pagrindinis požiūrio indėlis yra tas, kad jis skatina grupių vadovus palaikyti nuolatinį minimalų konfliktų lygį – pakankamą, kad grupė būtų gyva, savikritiška ir kūrybinga.

Konfliktus studijuoti ir suprasti svarbu dėl to, kad jie gali turėti tiek teigiamą, tiek neigiamą įtaką organizacijai.

  • Microsoft Word 382 KB
  • 2012 m.
  • 40 puslapių (8475 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ilona
  • Konfliktai įmonėje ir organizacijoje. Konfliktų analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Konfliktai įmonėje ir organizacijoje. Konfliktų analizė. (2012 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/konfliktai-imoneje-ir-organizacijoje-konfliktu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 18:12
×