Konfliktai ir jų atsiradimo priežastys šokio ugdomojoje veikloje


Šokio ugdomoji veikla mokykloje. Konflikto darbe kilimo priežastis. Šokio pedagogika konfliktai. Konfliktu kilimo priezastys.

Įvadas. Profesinių kompetencijų, kurias siekiama pademonstruoti baigiamuoju darbu, sąrašas. Konfliktai ir jų atsiradimo priežastys. Konfliktų samprata. Konfliktų rūšys. Konfliktų kilimo priežastys. Konfliktų eiga. Konfliktų valdymas. Konfliktinė asmenybė, atspari konfliktams asmenybė. Konfliktų pasekmės. Konfliktų sprendimas mokykloje. Konfliktų priežastys ir sprendimo būdai šokio ugdomojoje veikloje. Konfliktai ir jų atsiradimų priežastys šokio ugdomojoje veikloje praktiniu aspektu. Šokio pamokos „draugų būryje“ analizė. Demonstruoto pamokoje šokio "piratų mankšta" analizė. Savianalizė. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Anotacija. Annotation.

Temos aktualumas. „Konfliktai yra kasdienio gyvenimo dalis. Kiekvienam žmogui kartais tenka pakliūti į sudėtingas bendravimo situacijas, o ką jau kalbėti apie klasėje esančius moksleivius. Žmogui tenka spręsti problemą, kaip apginti savąjį ego, nepasiduoti gniuždančiai aplinkai, likti ištikimam pačiam sau ir išlaikyti padorius santykius su aplinkiniais. Jau mažas vaikas turi savąjį ego ir ne tik stengiasi jį apginti jam prieinamomis priemonėmis, bet ir įgyvendinti savo norus. Todėl norint išvengti konfliktinių situacijų, reikia mokėti išklausyti kiekvieną savo kolegą, draugą, bendramintį, leisti pareikšti savo nuomonę. Būkime humaniški sau ir kitiems, ir konfliktinių situacijų bus tikrai mažiau.“(Gailienė D., Bulotaitė L., Sturlienė N., 1996)

Darbo objektas:

Tikslas: Išsiaiškintinti konfliktų ir jų atsiradimo priežastis šokio ugdomojoje veikloje.

Uždaviniai:

1. Apžvelgti konfliktų rūšis, sampratą, kilimo priežastis bei eigą.

2. Apibūdinti konfliktų pasekmes ir sprendimo būdus mokykloje.

3. Apibūdinti konfliktų priežastis, sprendimo būdus šokio ugdomojoje veikloje.

4.Atlikti pravestos šokio pamokos Telšių „Ateities“ vidurinėje mokykloje 4 klasėje analizę, išanalizuoti šokį „Piratų mankšta“.

5. Pateikti savianalizę.

Darbo metodai:

1.Informacijos šaltinių analizė.

2.Pamokos analizė.

3.Šokio analizė.

4.Savianalizė.

  • Pedagogika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 35 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (4467 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erika
  • Konfliktai ir jų atsiradimo priežastys šokio ugdomojoje veikloje
    10 - 2 balsai (-ų)
Konfliktai ir jų atsiradimo priežastys šokio ugdomojoje veikloje. (2013 m. Gegužės 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/konfliktai-ir-ju-atsiradimo-priezastys-sokio-ugdomojoje-veikloje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 08:40
×