Konfliktai ir jų sprendimas skaidrės


Konfliktai ir jų sprendimas. Konfliktas – tai susidūrimas. Konflikto sukelti nemalonumai. Ar įmanoma susidūrimo išvengti? Gyvenimiškos situacijos kokia iš šito nauda? Lankstumas konfliktuose. arba – kaip saugiai vairuoti. Konfliktai su tėvais. Konfliktai su mokytojais. Konfliktai su draugais. Konfliktai yra gerai! Konfliktiški žmonės. Priesaika.

Jausmai: įtampa, pyktis, baimė Mintys: “na dabar, tai tau bus...”, “aš tau parodysiu...”, “kaip čia jį...”, “aš nenusileisiu...” Elgesys: elgiasi agresyviai, šaukia, keikiasi, prasivardžiuoja, apkalba, verkia...

Suprask, kad kiekvienas važiuoja savo eismo juosta, t.y. visi žmonės tuos pačius dalykus supranta skirtingai Laikykis taisyklių, t.y. nekelk chaoso pats Klausyk garso signalų, t.y. pasistenk išgirst, ko žmonės iš tavęs nori. Nepravokuok avarinių situacijų, t.y. išlik nuspėjamas ir atsakingas.

Norite savarankiškai spręsti, o tėvai nepasitiki Leiskite tėvams kalbėti Duokite galimybę jumis pasitikėti Nesielkite, kad tėvai jums tarnautų, duokite ir jiems Geriau pasakyti, kas jus žeidžia, o ne parodyti.

Mokiniai ir mokytojai nebendradarbiauja negerbia vieni kitų Jei mokytojai duoda, duokite ir jiems; Netrukdykite kitiems siekti savo tikslų 3) Mokytojai irgi žmonės ir turi ribas 4) Kiekvienas poelgis, geras ar blogas, kažko moko.

  • MS PowerPoint 62 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (438 žodžiai)
  • Alina
  • Konfliktai ir jų sprendimas skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Konfliktai ir jų sprendimas skaidrės. (2014 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/konfliktai-ir-ju-sprendimas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 23:26
×