Konfliktai ir jų valdymas pristatymas


Konfliktai ir jų valdymas. Tikslas. Konfliktų priežastys. Dažnai konflikto šaltinis- vadovas. Konflikto identifikavimas. Konfliktų tipai. Konflikto raida. Devynios konflikto stadijos - pakopos. Konfliktų baigtis ir pasekmės. Nesuradus efektyvaus konflikto valdymo būdo, jis gali tapti disfunkciniu ir gresia neigiamos pasekmės. Konfliktų valdymas. Konfliktų sprendimo metodai ir būdai. Kiti konfliktų sprendimo būdai. Tiesioginio konflikto sprendimo eiga. Netiesioginių konfliktų sprendimo būdai. Konflikto sprendimo žingsniai.


Išklausyti antros pusės; 4. Ieškoti galimų sprendimų; 5. Įvertinti galimus sprendimus ir išrinkti geriausią; 6. Įgyvendinti pasirinktą sprendimą; 7. Toliau patikrinti pasirinkto sprendimo tinkamumą.

Konfliktinės situacijos analizė: Paulius ir Jurga - vyras ir žmona. Paulius nusimano sąskaityboje, finansuose, todėl "šefuoja" šeimos biudžetą. Tuo tarpu Jurga kartas nuo karto šį biudžetą stipriai "sukrečia", apsilankydama parduotuvėse. Paulius pyksta pamatęs žmoną, grįžtančią namo su pilnais krepšiais. Galų gale buvo prieita iki konflikto. Išsiaiškinę vienas kito poreikius, jie pažymėjo keturias alternatyvas priemones: 1. Paulius išmoksta nesijaudinti dėl pinigų. 2. Jurga nustoja būti entuziastinga pirkėja. 3. Paulius ir Jurga diskutuoja apie kiekvieną pirkinį, prieš jį pirkdami. 4. Jurga išlaukia dieną po prekės pamatymo ir tik po to ją perka, jeigu noras ją įsigyti nepraeina. Deja, pirma ir antra idėja buvo "nedirbančios", nes čia reikėjo keisti asmenybės savybes. Jie kelis kartus pabandė trečią idėją, bet jos įgyvendinimas sukėlė daug naujų nesutarimų. Ketvirta idėja buvo nebloga, bet nevisada praktiškai įgyvendinama. Po kelių "smegenų šturmo" seansų jie suformulavo dar vieną idėją: 5. Kiekvieną mėnesį jie atidės tam tikrą pinigų sumą, kurią Jurga galės išleisti kaip panorės. Ši idėja tikrai tiko Pauliaus ir Jurgos šeimai.

  • MS PowerPoint 124 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 29 puslapiai (1562 žodžiai)
  • Kolegija
  • Modesta1996
  • Konfliktai ir jų valdymas pristatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Konfliktai ir jų valdymas pristatymas. (2016 m. Spalio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/konfliktai-ir-ju-valdymas-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 03 d. 00:32
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo