Konfliktai jų rūšys ir sprendimai


Konfliktu rusis. Konfliktų rūšys. Konflikto rusys. Psichologines konfliktu rusys. Konfliktai ir rūsys. Konstuktyvus konflikto sprendimo budas. Konfliktu tipai referatas. Sprendimai ir ju rusys.

Konfliktai jų rušys ir sprendimai. Įvadas. Prieš iškylant konfliktams. Bendrosios konflikto priežastys. Yra išskiriami keturi konflikte dalyvaujančių asmenybių tipai. Teigiami ir neigiami konfliktų aspektai. Konfliktų klasifikavimas. Konfliktų sprendimo strategijos. Nekonstruktyvus konflikto sprendimas. Konstuktyvus konflikto sprendimas. Literatūra.

Nuolat atvirai pasidalyk savo jausmais, nuomone, požiūriais, norais, poreikiais, vertybėmis, ir svajonėmis, juos atskleisk ir paaiškink savo šeimai, draugams bendradarbiams. Tada aplinkiniams bus aišku, kokia yra tavo vidinė būsena, ir bus jiems lengviau prie tavęs prisitaikyti. Slepiant savijautą tik laikinai randama ramybė. Ilgas slėpimas kelia pavojų ne tik aplinkiniams, bet ir tavo ramybei, nes žmogus kuris mažai kreipia dėmesio į savo jausmus, dažnai išsigąsta, kai netikėtai apima pyktis ar panašūs jausmai. Kuo geriau tave kiti pažins, tuo lengviau jiems bus su tavimi bendrauti ir sugyventi. Kai vienas būna atviresnis kitas irgi lengviau atsiveria. Kai abu atviri, kur kas aiškesni jų poreikiai ir problemos dažnai išsisprendžia tarsi savaime.

  • Psichologija Referatas
  • Microsoft Word 23 KB
  • 2013 m.
  • 7 puslapiai (1661 žodžiai)
  • Kristina
  • Konfliktai jų rūšys ir sprendimai
    10 - 2 balsai (-ų)
Konfliktai jų rūšys ir sprendimai. (2013 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/konfliktai-ju-rusys-ir-sprendimai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 02:43
×