Konfliktai. Konfliktų rūšys. Konfliktų priežastys. Konfliktų sprendimo strategijos, taktikos.Konfliktiškų asmenybių tipai


Įvadas. Konfliktų rūšys. Konfliktų priežastys. Komunikacija – nesusipratimai. Bendravimo kliūtys. Konfliktą skatina vystytis ir kūno kalba, kuri neatitinka pašnekovo norų. Gestai ir kūnas palengvins Jūsų darbą. Kaip valdyti savo kūną ir kalbą. Konfliktų sprendimas. Kaip elgtis? Konfliktiškų asmenybių tipai. Konfliktinių asmenybių tipai. Konflikto prevencija komunikacijos esmė. Barjerų įveikimo priemonės. Mikės Pūkuotuko išmintis. Literatūros šaltiniai.

Kas yra konfliktas? Čia galite išdėstyti kas tie konfliktai .

„Siuntimo“ : Nesugebėjimas perteikti situacijos ir/ar kliento netinkamas žinojimas Informacijos perkrovimas Informacijos neišbaigtumas Dviprasmybės, „bereikšmybės“ Emocinės reakcijos.

„Gavimo“ : Nesugebėjimas priimti situacijos ir/ar „siuntėjo“ netinkamas žinojimas Netinkama interpretacija Emocinės reakcijos.

55% supratimo lemia vaizdas (tai, ką pastebi akys); 38% supratimo lemia kalbančiojo balso tonas, intonacija; 7% supratimo yra siejami su žodžiais.

KOMPONENTAI: Distancija Veido išraiška Žvilgsnis/akių kontaktas Laikysena ir gestai Intonacija.

Svarbu nereaguoti į kaltinimus asmeniškai. Neatsakyti tuo pačiu. Kartais galima nesakyt nieko, „nesivelti“. Neleiskite pykčiui išmušti Jūsų iš pusiausvyros. Kontroliuok, laikyk save. Nukreipkite pokalbį į realios problemos sprendimą. Nereaguokite į replikas, kurios nesusiję su Jūsų veikla. Stenkitės kuo greičiau atlikti savo darbus ir venkite bet kokių papildomų komentarų, replikų. Išlikite iki paskutinės minutės ramūs.  Atsisveikinkite, išreikšdami norą ir toliau bendrauti.

„Sunkūs žmonės“ Išveda tave iš kantrybės. Verčia daryti tai, ko nenori. Primeta Tau kaltės jausmą, jei nevykdai jų norų. Trukdo daryti tai, ką nori ar turi daryti. Griebiasi manipuliacijos, prievartos. Sugadina nuotaiką, „numuša“ entuziazmą, kelia Tau pyktį, liūdesį, neviltį, menkavertiįkumo jausmą, pavydą, nerimą...

Kaip elgtis? Su jais kuo mažiau susidurti. Bandyti juos pakeisti. Bandyti pakeisti savo pažiūrį į juos. Galvoti, kokią naudą jūs asmeniškai galite turėti iš „sunkių“ ŽMONIŲ.

  • Psichologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 1491 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (599 žodžiai)
  • Kolegija
  • Luka
  • Konfliktai. Konfliktų rūšys. Konfliktų priežastys. Konfliktų sprendimo strategijos, taktikos.Konfliktiškų asmenybių tipai
    10 - 9 balsai (-ų)
Konfliktai. Konfliktų rūšys. Konfliktų priežastys. Konfliktų sprendimo strategijos, taktikos.Konfliktiškų asmenybių tipai. (2015 m. Lapkričio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/konfliktai-konfliktu-rusys-konfliktu-priezastys-konfliktu-sprendimo-strategijos-taktikoskonfliktisku-asmenybiu-tipai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 12:10
×