Konfliktai kursinis


Įvadas. Konflikto apibūdinimas. Konflikto ištakos. Konflikto stadijos. Konflikto išvengimas su verslo partneriais. Konflikto sprendimai būdai ir metodai. Konfliktų prevencija. Išvados.

Kasdieninis ir sudėtingiausias socialinis gyvenimo reiškinys – konfliktas. Visuomenės, bendruomenės, organizacijos, šeimos, pavienio žmogaus gyvenime ir sąveikose vienokie ar kitokie konfliktai yra nuolatiniai palydovai.Jie sulaiko mus mūsų kelyje, sukelia stresą ir sukrečia, sužlugdo planus ir sulaužo likimus, tuo pačiu ir prikelia veikti, priimti naujus sprendimus, organizuotis.

Kaip neutralizuoti, sumažinti, išsklaidyti konflikto neigiamą jėgą ir kaip išgauti permainų pradą, suderinti jį su savo siekiais? Kaip suderinti konfliktus ir bendradarbiavimą, darną organizacijoje, sistemoje, privačiuose santykiuose? šiuos ir kitus klausimus panagrinėsime šiame darbe.

Nuo antikos laikų konfliktas buvo mokslų ir menų įkvėpėjas. Atsižvelgiant į epochos dvasią, vyraujančią filosofiją, bendravimo kultūrą, jis buvo nevienodai interpretuojamas, o jo dalyviai veikė vadovaudomiesi skirtingomis teisingumo, abipusiškumo ir kitomis socialinėmis bei kultūrinėmis normomis.

Bet kokiu atveju, konfliktų visi norėtų išvengti. Todėl šio darbo tikslas – išanalizuoti konflikto sąvoką, priežastis ir konfliktų sprendimo būdus. Darbo metodai – literatūros ir šaltinių analizė.

  • Microsoft Word 29 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (2561 žodžiai)
  • Universitetas
  • Romas
  • Konfliktai kursinis
    10 - 2 balsai (-ų)
Konfliktai kursinis. (2013 m. Rugpjūčio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/konfliktai-kursinis.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 09 d. 19:36
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo