Konfliktai: priežastys ir pasekmės


Įvadas. Konfliktų samprata. Kas yra konfliktas. Konfliktų tipai. Konfliktų priežastys. Konfliktų modelis. Vidinių konfliktų pasekmės. Konfliktų rūšys organizacijoje. Bendra asmeninių konfliktų charakteristika. Asmeninų konfliktų paskmės. Socialinių konfliktų charakteristika. Tarpasmeniniai konfliktai. Grupiniai konfliktai. Tarpgrupiniai konfliktai. Horizontalus konfliktas. Vertikalus konfliktas „Aukštas prieš žemą“. Vertikalus konfliktas „Aukštas prieš vidutinį ir prieš žemą“. Išėjimo iš konflikto būdai. Konflikto valdymas. Priešinimasis konflikto atsiradimui. Kaip turi reaguot vadovas. Struktūriniai konflikto sprendimo būdai. Tarpasmeniniai konflikto sprendimo stiliai. Eksperimentinis asmens konflikto organizacijoje psichologiniu priežasčių tyrimas. Eksperimento formavimas ir tyrimo etapu aprašymas. Panaudotu metodų bei metodikų aprašymas. Duomenų apdorojimas ir interpretacija. Išvados. Literatūra. Priedai.

Lietuvoje šią temą analizavo Butkus F.S., Kulvinskienė V.R., Stancikas E.R.. Nežiūrint į tai tokie šios temos klausimai, kaip konfliktų atsiradimas, jų rūšys, valdymas ir pasekmės yra diskutuotini iki šiol. Tai įrodo temos aktualumą tiek teoriniu tiek ir praktiniu aspektu.

Šio darbo tikslas – išanalizuoti konfliktų sampratą, jų tipus, vadovo elgseną.

Pirmame skyriuje aptarta konfliktų samprata bei jų tipai, priežastys ir pasekmės. Antrajame skyriuje išanalizuotos konfliktų rūšys. Trečiąjame skyriuje aptarti konflikto valdymas bei vadovo elgsena konflikto metu. Ketvirtąjame skyriuje aprašytas atliktas eksperimentas.

Tyrimo metodai: palyginamosios analizės, statistinis, grafinis, aprašomasis, loginis, eksperimentas.

  • Microsoft Word 230 KB
  • 2014 m.
  • 38 puslapiai (7831 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ruta
  • Konfliktai: priežastys ir pasekmės
    10 - 2 balsai (-ų)
Konfliktai: priežastys ir pasekmės. (2014 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/konfliktai-priezastys-ir-pasekmes.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 01:21
×