Konfliktai referatas


Referatas konfliktai. Konfliktai izanga. Įžanga ar galima išvengti konfliktų su tėvais. Konfliktai referatui. Konfliktas referatas. Konfliktai šeimoje referatas.

Įžanga. Konfliktų visuomenėje priežastys ir požiūris į jų svarbą. Konfliktų sprendimo būdai. Septynių žingsnių planas. Viena pusė laimi, kita - pralaimi. Pralaimi abi pusės. Abi pusės laimi. Septynių žingsnių planas. Kaip išvengti konfliktų kontaktuojant su verslo partneriais. Būkite malonus. Pamėginkite užmegzti kontaktą iš pat ryto. Savo istoriją pasakokite su reikalu susijusiam žmogui. Atskirkite faktus nuo jausmų. Atsiminkite. Pasitikėjimas, jausmai, pozicijos, interesai, konfidencialumas, atviri klausimai, ir konfliktų kaip nebūta. Konfidencialumas. Atviri klausimai. Taktiškiausias ir humaniškiausias konfliktų sprendimo būdas – derybų kelias. Išvados. Literatūra.

Asmenybės ir grupės konfliktus. Atsiranda dėl grupės spaudimo asmenybei bei priešgrupinės veiklos.

Tarpgrupinius konfliktus. Jie kyla tarp in-grupių ir aut-grupių dėl įvairių prieštaravimų.

Konfliktai gali būti klasifikuojami ir pagal kitus požymius. Pvz.: pagal vertingumą konfliktai skirstomi į naudingus ir žalingus, arba konstruktyviuosius ir destruktyviuosius. Konstruktyvieji konfliktai stimuliuoja grupės dinamiką, jos susitelkimą, naudingi kaip prevencinė priemonė prieš grupės sąstingį. Destruktyvieji konfliktai, priešingai - ardo grupę. Be to reikia prisiminti, kad tas pats tarpgrupinis konfliktas gali būti ir konstruktyvus (in-grupės atžvilgiu), ir destruktyvus (tarpgrupinių santykių atžvilgiu).

Dar skiriami nenumatyti ir numatyti, paslėpti ir atviri konfliktai, kilę dėl individo asmenybės ar grupės savybių, bei situacijų nulemti ir pan.

  • Sociologija Referatas
  • Microsoft Word 16 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (1489 žodžiai)
  • Giedrė
  • Konfliktai referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Konfliktai referatas. (2012 m. Lapkričio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/konfliktai-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 14:25
×