Konfliktai šeimoje. ar galime jų išvengti?


Nesutarimai šeimoje. Kaip isvengti konfliktu seimoje. Miškinis šeima žmogaus gyvenime rasinys. Konfliktai šeimoje referatas. K miskinis seima zmogaus gyvenime. Rasinys nesutarimai seimoje. Konfliktai ju išwengimo ir šalinimo būdai. Rasinelis nesutarimai seimoje. Charekteriu nesutapimas šeimoje. Lytinė nedermė.

Pedagogikos referatas. Įvadas. Prieštaravimai ir konfliktai. Konfliktų priežastys. Konfliktų šalinimo būdai. Konfliktų šalinimo principai. Išvados. Naudota literatūra.


Žmogaus gyvenimas – tai nuolatinis meilės, laimės ieškojimas. Visiška savęs pilnatvė, laimės siekimas įgyvendinamas šeimoje. Meilė antrajai pusei, vaikams gyvenimą daro gražesnį, kupina laimingų veidų. Pakantumas vieni kitiems, pagarba, gražūs žodžiai – tai ingridientai, reikalingi kuriant laimingą šeimą. Laimingi, tinkamai išauklėti vaikai suteikia daug malonių išgyvenimų, laimingų akimirkų.

Deja, tačiau ne visos šeimos yra darnios ir laimingos. Konfliktai, įvairūs nesutarimai, o galiausiai ir skyrybos – tai piktžolės, kurių gyvenime pasitaiko be išimties visiems. To priežastys labai įvairios: nemokėjimas gyventi kartu, interesų susidūrimas, netinkamai išauklėti vaikai. Tačiau ar galima viso to išvengti? Ar įmanoma išlikti darnia ir laiminga šeima, nepaisant visų sunkumų ir nesutarimų?

Taigi, šio mano darbo tikslas ir yra išsiaiškinti ar galima išvengti kylančių nesutarimų šeimoje.

K. Miškinis pateikia svarbiausias konfliktų priežastis. Tai girtavimas, charakterių nesutapimas, lytinė nedermė, bendrosios kultūros stoka, lengvabūdiškumas, pavydas, neištikimybė, ikivedybiniai lytiniai santykiai, sutuoktinių nevaisingumas, migracija ir urbanizacija, išsilavinimo skirtumas. Z. Bajoriūnas teigia jog viena svarbiausių, esmingiausių konfliktų priežasčių yra prieštaravimas tarp santuokos idealo ir tikrovės. Santuokoje sukurtoje iš meilės, sutuoktiniai vienas kitą idealizuoja, yra reiklūs vienas kitam. Šito idealo trukdis yra materialiniai, buto, darbo sunkumai, nuo kurių dažna pora palūžta.

  • Pedagogika Referatai
  • 2012 m.
  • Ji
  • 9 puslapiai (1344 žodžiai)
  • Pedagogikos referatai
  • Microsoft Word 21 KB
  • Konfliktai šeimoje. ar galime jų išvengti?
    10 - 1 balsai (-ų)
Konfliktai šeimoje. ar galime jų išvengti?. (2012 m. Kovo 22 d.). http://www.mokslobaze.lt/konfliktai-seimoje-ar-galime-ju-isvengti.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 11:51