Konfliktai šeimoje ir sprendimo būdai


Konfliktai šeimoje ir sprendimo būdai. Kodėl konfliktuojama šeimoje? Visi pokyčiai gali tapti konflikto priežastimi. Ar konfliktai šeimoje yra blogai? Tai, kad žmonės pykstasi, yra visiškai normalu. Kokios svarbiausios konfliktų šeimoje klaidos? Požiūris, kad konfliktas – besąlyginis blogis. Kokios pagrindinės konfliktų priežastys šeimoje? Konfliktai dažniausiai iškyla. Bendros komunikavimo problemos (nepasitikėjimas. Kokie konfliktų šeimoje sprendimo būdai? Visada reikia ieškoti kompromisų (iš anksto susitarti.

Požiūris, kad konfliktas – besąlyginis blogis, todėl geriau apskritai nekonfliktuoti. Konfliktu vadinama tik tai, kas jau virto muštynėmis. Manyti, kad pašalinus matomą konflikto priežastį viskas bus išspręsta. Taktika šiek tiek palaukti, kol konfliktas savaime išnyks.

Konfliktai dažniausiai iškyla tada, kai: Nesutampa šeimos narių nuomonės. Kiekvienas nori pasiekti savo. Kai žmonės nepasako visko iki galo (kai šeimos narys nusprendžia, kad jūs manote vienaip ar kitaip). Kai įvyksta pokyčiai arba kai reikia apsispręsti klausimais, kurie anksčiau nebuvo aptarti (Vaiko išėjimas į mokyklą, Vaiko paauglystė, Pinigai, Pramogos ir pan.). Neteisingas vaidmenų pasiskirstymas šeimoje.

  • MS PowerPoint 6 KB
  • 2016 m.
  • 8 puslapiai (288 žodžiai)
  • Vytenis
  • Konfliktai šeimoje ir sprendimo būdai
    10 - 3 balsai (-ų)
Konfliktai šeimoje ir sprendimo būdai. (2014 m. Spalio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/konfliktai-seimoje-ir-sprendimo-budai.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 29 d. 17:24
×