Konfliktas skaidrės


Konfliktai skaidres. Psichologijos skaidrės. Konflikto etapai. Konfliktų sprendimo būdai skaidres. Psichologija skaidres. Skaidres apie konfliktus. Psichologiniai zaidimai grupese skaidres. Skaidres apie psichologija. Konflikto fazes ir etapai. Konfliktai ir ju sprendinmas skaidres.

Tyrimai rodo, kad žmonės situaciją ima vertinti kaip konfliktinę, jeigu įžvelgia tris dalykus. Įvairiu pagrindu skiriami tokie tarpasmeninių konfliktų tipai. Konflikto struktūra. Kiekvienas konfliktas taip pat turi ir psichologinį turinį. Konflikto dinamika konflikto eigą nusako dvi pagrindinės sąvokos: konflikto etapai ir konflikto fazės. Konflikto fazių ir etapų santykis. Tarpasmeninių konfliktų sprendimas. konfliktų strategijos. Trečiojo asmens vaidmuo sprendžiant konfliktą. Netiesioginiai konflikto sprendimo būdai. Konflikto pasekmės. pačios populiariausios ir lietuviškiausios konfliktinės situacijos su gerais patarimais  keturi sėkmingo bendravimo būdai.

Mąstytojai – jausmingieji. Mąstytojai sprendimus priima remdamiesi logika ir analize. Jie atrodo objektyvūs ir nešališki. Kaip bendrauti: kalbėkite logiškai ir pateikite pakankamai konkrečių faktų. Svarbesnius faktus numeruokite: „Pirma,...“. Apeliuokite į sąžinę, apžvelkite pasekmes. Laikykitės nustatytų žingsnių. Apsvarstykite abi puses prieš pateikdami sprendimą. Jausmingieji žmonės yra priklausomi nuo emocijų ir vertybių. Jie labiau pasiduoda nuotaikai ir yra dramatiškesni. Kaip bendrauti: raskite kokį nors jums bendrą pagrindą. Reiškite savo dėkingumą. Parodykite supratimą ir empatiją. Vartokite daug vaizdingų būdvardžių, pvz.: „baisus“, „siaubingas“ ar „nuostabus darbas“. Vertinimas – pastebėjimas. Vertintojai yra organizuoti, oficialūs ir punktualūs. Parastai jie būna greiti, tikslingi ir prisiimantys atsakomybę. Kaip bendrauti: visuomet būkite laiku, produktyvus ir pasiruošęs. Būkite konkretus, turėkite aiškų tikslą. Laikykitės savo plano. Mėgstantys pastebėjimus žmonės yra labiau nerūpestingi, spontaniški, neorganizuoti, žaismingi. Jie dažnai delsia, keičia savo planus, yra lėtesni. Kaip bendrauti: maloniai priimkite jų klausimus. Tyrinėkite pasirinkimų variantus. Būkite lankstus planų pasikeitimams.

  • MS PowerPoint 23 KB
  • 2016 m.
  • 24 puslapiai (1833 žodžiai)
  • Silvija
  • Konfliktas skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Konfliktas skaidrės. (2012 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/konfliktas-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 25 d. 05:34
×
97 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo