Konfliktinės situacijos analizė


Konfliktines situacijos darbe. Konfliktine situacija. Konfliktine situacija darbe. Konfliktines situacijos analizes protokolas. Konfliktines situacijos pavyzdys. Konfliktine situacija pavyzdys. Konfliktinės situacijos aprašymas. Konfliktinės situacijos pavyzdžiai. Neverbaline kalba situacijos analize. Konfliktines situacijos degalinėje.

Įvadas. Konfliktinės situacijos analizė. Konfliktinė situacija tarp pirkėjo ir pardavėjo. Konfliktinės situacijos aprašymas. Konfliktinės situacijos analizės protokolas. Išvados. Žmogus gyvena visuomenėje ir visą savo gyvenimą dalyvauja įvairiausiuose tarpasmeniniuose santykiuose (šeimyniniuose, asmeniniuose, darbiniuose, dalykiniuose ir t. T. ). Atitinkamai organizuota ir specialisto vedama grupė tampa mažu visuomenės modeliu, kuriame atsikartoja žmogaus kasdieniniai santykiai. Grupėje yra galimybė akivaizdžiau juos analizuoti, aptarti, sužinoti kitų grupės dalyvių jausmus, mintis apie savo elgesį (atgalinio ryšio galimybė). Konfliktas – tai yra vienodo stiprumo, bet priešingos krypties jėgų sąveika, t. Y. Nesuderinamų motyvų, interesų, nuominių susidūrimas. Tai priešprieša tarp bent dviejų priklausomų pusių (žmonių,organizacijų,valstybių), skirtingai suvokiančių tikslus ir jų sprendimo būdus. Tai priešingų tikslų, interesų, pozicijų, nuomonių ar požiūrių susidūrimas, rimti nesutarimai, kurių metu žmogų užvaldo nemalonūs jausmai arba išgyvenimai. Konfliktas neatsiejamas nuo mūsų gyvenimo. Kiekvienas žmogus ne kartą yra patekęs į konfliktišką situaciją , tapęs konfliktiškos situacijos ir dalyviu, ir iniciatorium. Į konfliktus dažniausiai įsivelia užsispyrę žmonės, turintys tik savo nuomonę ir neleidžiantys jos pakeisti.
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2011 m.
  • 7 puslapiai (1348 žodžiai)
  • Darbas
  • Konfliktinės situacijos analizė
    9 - 1 balsai (-ų)
Konfliktinės situacijos analizė. (2011 m. Sausio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/konfliktines-situacijos-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 02 d. 08:40
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo