Konflikto analizė indvidualus darbas


Psichologijos savarankiškas darbas. Konflikto analizė indvidualus darbas. Pozicija Aš teisi , jie neteisūs. Pozicija Jie teisūs , aš neteisi. Pozicija Visi esame teisūs ir visi klystame. Pozicija tai nėra taip svarbu , kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Pozicija Visos pozicijos yra teisingos vienu metu. Informacijos šaltiniai.


Dažniausiai konfliktai asocijuojasi su pykčiu, ginčais, karu, sužeidimais, skausmu, smurtu, tragedijomis, įžeidimais, nemalonumais, išdavyste, praradimu, nepasitikėjimu, neapykanta. Retas karis mąsto apie ką nors teigiamo: pokalbius, susitarimus, pasikalbėjimą, bendradarbiavimą.

Problema, kurią aš nagrinėsiu yra susijusi su mano tėvais ir mano vaiku. Mano tėvai dažnai kritikuoja mane dėl to, kaip aš auklėju savo vaiką. Jie norėtų, kad dažniau klausyčiau jų patarimų ir įsižeidžia, kai nesutinku su jų nuomone. Tai kartais priveda prie konfliktų, nes aš dažnai nesutinku su jų siūlomais auklėjimo metodais, be to, manau, kad jie neturi teisės man nurodinėti šiuo klausimu.

Aš esu suaugusi, pati esu atsakinga už savo vaiką ir galiu priimti sprendimus, susijusius su auklėjimu.

Konflikto analizė indvidualus darbas. (2015 m. Birželio 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/konflikto-analize-indvidualus-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 04:09