Konflikto ištakos


Konfliktas. Tai situacija , kai du žmonės nesutaria dėl veiksmų. Konflikto ištakos. Nesusipratimai ir santykių. Nesusipratimai. Nesusipratimai kyla tada, kai kita pusė visai kitaip. Nesąžiningumas. Nesąžiningumas yra pats tikriausias konflikto šaltinis. Nuostatos. Mūsų nuostatos yra turbūt galingiausi konfliktų sprendimo ir išprovokavimo šaltiniai. Ypatingas pasitikėjimas savo nuomone ir įsitikinimais. Dar vienas bendras konfliktų šaltinis yra įsitikinimų susikirtimai. Nesugebėjimas nustatyti ribų. Nesugebėjimas aiškiai nustatyti. Netinkamas konflikto sprendimas. Daugelis žmonių nežinodami kaip reaguoti į iškilusią konfliktinę situaciją. Baimė. Baimę galima laikyti svarbiausia varomąja jėga. Slapti kėslai. Tai tokia situacija kai viena pusė turi slaptų ketinimų ar motyvų. Atviras bendravimas konfliktinėje situacijoje. Sugebėjimas, noras ir nusiteikimas sureguliuoti padėtį. Noras atsisakyti nuostatos ,, aš esu teisus. Aš jausmas, kai tu elgesys.

Nesusipratimai ir santykių neišsiaiškinimas Nesąžiningumas Aplaidumas Nuostatos Ypatingas pasitikėjimas savo nuomone ir įsitikinimais Nesugebėjimas nustatyti ribų Netinkamas konflikto srendimas Baimė Slapti kėslai.

Tai tokia situacija kai viena pusė turi slaptų ketinimų ar motyvų.

Sugebėjimas, noras ir nusiteikimas sureguliuoti padėtį.gyvenimas dabartyjeatvirumasprisipažink klydęselkis sąžiningainusiteikimas išspręsti nesutarimus taikiai ir abiems pusėms priimtinu būdu.

Noras atsisakyti nuostatos ,, aš esu teisus,,išsiaiškinti, koks požiūris primtiniausiasleisti kitiems sužinoti, ką tu manai apie susidariusią padėtįpradėti ir užbaikti teigiamais dalykais.

  • Psichologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 7 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (259 žodžiai)
  • Dovile
  • Konflikto ištakos
    10 - 10 balsai (-ų)
Konflikto ištakos. (2015 m. Sausio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/konflikto-istakos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 22:49
×