Konflikto sandara


Konflikto sandara. Pasekmės ir valdymas. Įvadas. Metodai. Kas yra konfliktas? Konflikto priežastys. Konflikto sandara. Konflikto etapai. Konflikto fazės. Konflikto fazių ir etapų santykis. Konfliktų rūšys pagal dalyvius. Konfliktų rūšys pagal laiką. Konfliktų skirstymas pagal baigtį. Konfliktų sprendimas. Konfliktų sprendimo būdai. Konfliktų pasekmės. Teigiamos konfliktų pasekmės. Neigiamos konfliktų pasekmės. Išvada. Literatūros šaltiniai.

Rūta Stankevičiūtė VFB3/1 Kauno technologijos universitetas Kaunas 2013.

Tikslai: 1) Išsiaiškinti, kas yra konfliktas 2) Dėl kokių priežasčių kyla konfliktai 3) Išaiškinti konflikto sandara, etapus, rūšis 4) Suprasti konfliktų sprendimo būdus 5) Sužinoti, kokios galimos konfliktų pasekmės.

Svarstomi klausimai / siūlomi veiksniai Galimybė / siūlomos priemonės Palyginimas / supriešinimas.

Konfliktai dažniausiai kyla dėl: Skirtingo informuotumo lygio Skirtingo išsilavinimo, patirties Skirtingo požiūrio, suvokimo Nepasidalinimo Kitos pusės neįvertinimo Atminkite: nesileiskite į ginčą apie dalyką, kuris jūsų neliečia, ir nesikiškite į įžūliųjų kivirčą!

Jausmų išreiškimas. Metodas rekomenduoja negesinti "užsidegusio" asmens emocijų. 2. Emocinis atpildas. Parodęs, jog skaitotės su nukentėjusiojo kančiomis, jūs emociškai kompensuojate vidinę jo būseną.

Agresijos nuvainikavimas. Žvelgimas į problemą iš priešingos pozicijos. Veiksmingiausias. 4. Trečiojo asmens (nešališko) įsiterpimas. Objektyvus žvelgimas ir sprendimo priėimas iš šalies.

  • MS PowerPoint 127 KB
  • 2016 m.
  • 20 puslapių (397 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rūta
  • Konflikto sandara
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Konflikto sandara. (2015 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/konflikto-sandara.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 18 d. 07:03
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo