Konflikto tyrimas


Konfliktai darbe tyrimas. Konfliktas tyrimas. Konflikto aprašymas. Konfliktu tyrimai. Konflikto tyrimo problemos. Darbe ivykes konfliktas. Psichologiniai testai konfliktas. Testas konfliktas. Konfliktu testai. Konfliktu sprendimo testas.

Darbo konflikto psichologinis tyrimas. Konflikto aprašymas ir eiga. Konflikto tyrimas.

Konfliktas įvyko Švedijoje, įmonės Svensk Direktreklam biure. Kadangi darbo dviem asmenims su kompiuteriu daug nėra, tai man ir mano kolegei (Evai) buvo priskirtas vienas kompiuteris.

Aš turėjau suskirstyti kitos savaitės darbus penkiems įmonės darbuotojams. Įprastai tai darau kiekvieną trečiadienį iškart po pietų pertraukėlės. Grįžusi po pertraukėlės kompiuterį radau užimtą, juo naudojosi Eva, kai jos paprašiau, kad leistų man dirbti, Eva į mane nekreipė dėmesio, bet kai suprato, kad aš taip nepaliksiu visko atsakė, jog ji negali, nes per laisvesnę minutėlę nori pažaisti. Mane, žinoma, tai supykdė ir įžeidė.

-Eva, nuo kada žaidimai yra svarbiau nei darbas.

Po šių mano žodžių ji labai nepatenkinta ir pikta išėjo iš kabineto. Atrodo viskas taip ir pasibaigė, bet po keliolikos minučių ji sugrįžo dar piktesnė ir grasino, jog praneš šefui apie šį įvykį, pasakys, kad aš neleidžiu jai daryti tai, ko nori laisvu laiku. Pasirodo, Eva buvo nuėjusi pas vieną iš mūsų kolegų (Joną) ir jam papasakojo kas įvyko. Jonas jai patarė man pagrąsinti.

Į Evos grąsinimus aš nekreipiau dėmesio, nes žinojau, kad viršininkas palaikys mane, kadangi darbas tikrai svarbiau, nei žaidmai. Todėl Evai patariau žaidimui panaudoti telefoną. Taip ir išsisprendė mūsų konfliktas.

  • Psichologija Referatas
  • Microsoft Word 16 KB
  • 2012 m.
  • 5 puslapiai (625 žodžiai)
  • Kolegija
  • Austeja
  • Konflikto tyrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Konflikto tyrimas. (2012 m. Birželio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/konflikto-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 08:18
×