Konfliktų valdymas ir sprendimas


Referatas konfliktai ir ju sprendimai. Etinio konflikto sprendimo alternatyvos. Sprendimu valdymas kursinis. Vadovo vaidmuo konflikto metu. Konfliktų darbe valdymas. Konflikto valdymas darbe. Vadovo konflikto sprendimas algoritmas. Konfliktų valdymas es. Kaip darbe spendziami konfliktai. Konflikto valdymas pardavimuose.

Vadybos referatas. Įvadas. Konfliktų esmė bei jų tipologija. Konflikto prevencija. Grupė ir lyderis. Vadovas kaip konflikto priežastis. Konflikto sprendimo algoritmas. Konfliktų procesinis modelis. Išvados. Literatūra.


Europos saugos ir sveikatos agentūros duomenimis, Europoje kas trečias darbuotojas teigia darbe patiriantis stresą, kurį neretai sukelia prasti santykiai. ES šalims tai kainuoja apie 20 mlrd. Eurų. Tokia nuostolių dėl prarasto laiko ir išlaidų sveikatos atstatymui vertė (Tamošaitytė, 2005).

Probleminis klausimas: Kam ir kokių priemonių reikėtų imtis, įmonėje „įsiplieskus“ konfliktui?

Tyrimo objektas - Konfliktų sprendimo alternatyvos.

Tyrimo hipotezė: Sutapatinus darbdavių įvairaus lygio vadovų elgesio normas, vertybes, tikslus ir interesus, kurie neprieštarautų darbuotojų, grupės, komandos, visuomenės normoms, vertybėms ir interesams, būtų galima konfliktų skaičių ženkliai sumažinti.

Tyrimo tikslas: Išanalizuoti konfliktų kilimo priežastis ir nusakyti kaip jie turėtų būti sprendžiami.

Tyrimo uždaviniai:

1.Nusakyti konflikto kilimo tendencijas;

2.Išsiaiškinti konfliktų tipus;

3.Nusakyti ne tik neigiamą, bet ir teigiamą konflikto reikšmę;

4.Išanalizuoti grupės lyderio, kaip vadovo įtaką sprendžiant ir valdant konfliktus.

Tyrimo metodai: mokslinės literatūros analizė.

  • Vadyba Referatai
  • 2012 m.
  • 21 puslapis (5587 žodžiai)
  • Vadybos referatai
  • Microsoft Word 40 KB
  • Konfliktų valdymas ir sprendimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Konfliktų valdymas ir sprendimas. (2012 m. Birželio 08 d.). http://www.mokslobaze.lt/konfliktu-valdymas-ir-sprendimas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 05:41