Konfliktų valdymas šeimos centre


Konfliktų valdymas ,, klaipėdos rajono paramos šeimai centre“. Santrauka. Įvadas. Darbo objekto, informacijos šaltinių apžvalga. Konflikto suvokimas. Konflikto samprata. Konfliktų klasifikavimas. Konfliktų kilimo priežastys. Konflikto procesas ir konflikto įvaldymas. Teigiamos ir neigiamos konfliktų pusės. Konfliktai įmonėje. Tyrimo metodika. Tyrimo rezultatai ir jų analizė. Tyrimo rezultatų apibendrinimas. Pasiūlymai įmonei. Išvados. Terminų ir sąvokų žodynas. Literatūros sąrašas.

Šiame kursiniame darbe yra nagrinėjamas konfliktų valdymas ,,Klaipėdos rajono paramos šeimai centre“. Darbo tikslas yra atskleisti centre konfliktinių situacijų kilimo priežastis, jų sprendimo būdus, bei pateikti pasiūlymų, kaip reikėtų spręsti iškilusius konfliktus, kad jie suteiktų naudą centrui. Pagrindinės šio darbo užduotys yra apibrėžti konflikto sampratą teoriniu požiūriu, išsiaiškinti konfliktų kilimo priežastis įstaigoje, taip pat išnagrinėti teigiamas bei neigiamas konfliktų puses ir galiausiai pateikti pasiūlymų, kaip vadovas turėtų elgtis konfliktiškose situacijose, kad konfliktai suteiktų naudą įmonei.

Teorinėje darbo dalyje, aptariant konflikto sampratą, jo klasifikaciją, kilimo priežastis, panaudota mokslinės literatūros analizė. Tiriamojoje darbo dalyje, apklausiant ,,Klaipėdos rajono paramos šeimai centro“ darbuotojus, buvo panaudotas anketavimas.

Darbo objektas: susidariusių konfliktų valdymas įmonėjė.

Problema: kaip pasiekti, kad konfliktų išdvoje įmonės rezultatai pagerėtų?

Darbo tikslas: išnagrinėti konfliktų valdymą ,,Klaipėdos rajono paramos šeimai centre“ .

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 208 KB
  • 2013 m.
  • 27 puslapiai (6502 žodžiai)
  • Universitetas
  • Paulina
  • Konfliktų valdymas šeimos centre
    10 - 2 balsai (-ų)
Konfliktų valdymas šeimos centre. (2013 m. Vasario 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/konfliktu-valdymas-seimos-centre.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 20:04
×