Konkurencijos organizacijoje etnologija arba šuns mentalitetas organizacijoje, esė


Konkurencijos organizacijoje etnologija arba šuns mentalitetas organizacijoje, esė.


Perskaitytas J. Ruškaus mokslinis straipsnis „Konkurencijos organizacijoje etnologija arba... šuns mentalitetas organizacijoje” privertė susimąstyti apie konkurencijos teikiamą naudą žmonių santykiams, bendravimui, tarpusavio bendradarbiavimui... Mokslinėje literatūroje konkurencija įvardijama kaip „tobulėjimas vystyti esamas kompetencijas ir įgyti naujų, charakterio ir pasitikėjimo savo jėgomis stiprinimas“. Visgi, tenka pripažinti, kad praktikoje konkurencijos raiška žmonių santykiuose pasireiškia kontraversiškai.

Vienoje bendrovėje ar įmonėje dirbančius žmones sieja kolegų, bendradarbių statusas, kuris turėtų suponuoti ir kolegialią, tarpusavio bendradarbiavimu, bendru sprendimų priėmimu pagrįstą organizacinę valdymo politiką. Remiantis asmenine patirtimi ir J. Ruškaus moksliniu straipsniu, šiai bendradarbiavimu grįstai politikai įsivyrauti verslo įmonėse ir organizacijoje trukdo nuolatiniai lyčių ir kartų stereotipiniai nuostatų konfliktai.

Akivaizdų kartų konflikto pavyzdį, „kai jaunųjų profesinė socializacija sukelia vyresniųjų profesinio status qua praradimo nerimą“, jau pusę metų realiai matau ir netiesiogiai patiriu dirbdama privačioje prekybos įmonėje.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (498 žodžiai)
  • Kolegija
  • Neringa
  • Konkurencijos organizacijoje etnologija arba šuns mentalitetas organizacijoje, esė
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Konkurencijos organizacijoje etnologija arba šuns mentalitetas organizacijoje, esė. (2021 m. Vasario 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/konkurencijos-organizacijoje-etnologija-arba-suns-mentalitetas-organizacijoje-ese.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 17:59
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo