Konspektas vadybai


Kibernetinis valdymo modelis. Vadybos raida. Organizacija. Sisteminis požiūris vadyboje. Organizacijos vidaus ir išorės aplinka. Savybės. Išorinės aplinkos poveikis organizacijos veiklai. Organizacijų įvairovė, jų steigimas ir įteisinimas. Organizacijų steigimas ir kūrimas. Organizacijų valdymo struktūros. Vadybinio struktūrizavimo kryptys. Vadybos metodai. Vadovas ir vadovavimo stiliai. Sprendimų priėmimas. Kiekybinių sprendimų priėmimų metodai. Valdymo funkcijų teorinė problema. Valdymo eiliškumas. Planavimas. Organizavimas. Motyvacijos samprata. Psichologiniai vadybos metodai. Ekonominiai metodai vadyboje. Kainodara. Ūkiskaita. Pelnas. Kontrolė. Kokybės valdymas. Produkto darymo proceso valdymas.

Visos organizacijos nagrinėjamos kaip sistemos. Sistemų teorijos taikymas vadyboje leidžia organizaciją analizuoti kaip darnų komplektą (objektą), išskirti ir išryškinti įvairialypius ryšius ir nustatyti padėtį.

Organizacija – žmonių, kuriuos sieja bendradarbiavimo ryšiai, interesai, tikslai, grupė. Šiuo požiūriu kiekviena organizacija yra socialinė (žmonių) sistema. Tuo pačiu metu organizacija yra objektas, kurioje yra daromas produktas. Šiuo požiūriu kiekviena organizacija yra ekonominė sistema.

  • Vadyba Konspektas
  • Microsoft Word 2902 KB
  • 2013 m.
  • 30 puslapių (7615 žodžiai)
  • Mokykla
  • Konspektas vadybai
    10 - 2 balsai (-ų)
Konspektas vadybai. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/konspektas-vadybai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 05:32
×