Konstravimas iš buitinių likučių vaikų darželyje savarankiškas darbas


Įvadas. Teorinė dalis. Pagalbinės priemonės konstruojant iš buitinių likučių. Buitinių likučių rinkimo ir apdorojimo būdai. Darbo su buitiniais likučiais organizavimas. Konstravimas iš plastiko. Konstravimas iš popieriaus. Konstravimas iš stiklo. Konstravimas iš tekstilės. Buitinių likučių vertinimas. Išvados.


Darbo aktualumas. Kiekviena mūsų įsigyta prekė turi savo pakuotę. Kaip ir namuose, taip ir darželyje šių buitinių atliekų atsiranda nuolat. Tačiau ne kiekvienas jose įžvelgia daugiau, nei tiesiog šiukšlę. Vaikų darželis tai vieta, kurioje per dailės užsiėmimus formuojami patys elementariausi dailės mokėjimai ir įgūdžiai, kuomet buitiniai likučiai prikeliami antram gyvenimui. Taip pat šių užsiėmimų metu lavinama vaiko vaizduotė, kūrybiniai gebėjimai, smalsumas, iniciatyva, lavinama vaiko smulkioji motorika ir ugdomi rūšiavimo įgūdžiai.

Darbo tikslas. Supažindinti vaikus su konstravimo iš buitinių atliekų technika ir šių užsiėmimų metu skatinti rūšiuoti.

Dailės mokymo metodika nuolat tobulinama, siejama su vaiko psichologija, todėl pasiekiama vis geresnių rezultatų. Jų pasiekiama vaikams suteikus galimybę kurti patiems iš dar nenaudotų medžiagų.

Šis darbas skirtas supažindinti vaikus, su buitinėmis atliekomis vaikų darželiuose. Suaktyvinti jų vaizduotę, kaip paprasta nebereikalinga buitinė atlieka gali tapti reikalingu savos kūrybos daiktu. Šiam darbui bus naudojamos trijų tipų buitinės atliekos antrinės žaliavos:

Plastikas - plastikiniai buteliai, polietileno plėvelė, polietileno maišeliai, plastikiniai (kosmetikos, buitinių priemonių) indai, „tetrapak“ pakuotės, plastikiniai kamšteliai.

Popierius - laikraščiai, žurnalai, popierius, kartonas, knygos, bet jas geriau padovanoti bibliotekai.

  • Dailė Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 37 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1123 žodžiai)
  • Kolegija
  • Marija
  • Konstravimas iš buitinių likučių vaikų darželyje savarankiškas darbas
    10 - 7 balsai (-ų)
Konstravimas iš buitinių likučių vaikų darželyje savarankiškas darbas. (2016 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/konstravimas-is-buitiniu-likuciu-vaiku-darzelyje-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 10:13
×