Konstravimas iš buitinių likučių vaikų darželyje


Įvadas. Buitiniai likučiai ir jų rūšys. Medžiagų surinkimas bei paruošimas darbui. Jungiamosios bei tvirtinamosios medžiagos. Ugdomasis poveikis. Išvados. Literatūra.

Dailės ir darbeliams skirtos priemonės nėra pigios, o jai dar turime kokią nors įdomią idėją dažnai tenka ją pamiršti, dėl pinigų „trūkumo“. Tačiau yra būdas sukurti orginalių darbelių neišleidžiant nei cento priemonėms. Skamba keistai, tačiau tai tiesa. Te reikia apsidairyti aplink, kiekvienuose namuose rastume nereikalingų „daikčiukų“. Dažniausiai nei nepagalvojame, kiek nuostabių darbelių galima sukurti iš tų medžiagų, kurias mes tiesiog išmetame. Išmokyme patys ir išmokykime vaikus kūrybiškai pažvelgti į kiekvieną nereikalingą daiktą.

Popieriaus likučiai dažniausiai tinkami lankstymui, aplikavimui arba minkymui. Tokiems darbeliams galime rinktis įvairiausių buityje randamų popieriaus rūšių, tokių kaip: aliuminio folija, kepimo popierius, tualetinis popierius, įvairūs reklaminiai bukletai, žurnalai bei laikraščiai. Atlikti darbelius galima iš paprastų, neapdorotų popieriaus atliekų, tačiau galima pasigaminti ir popieriaus masės. Pats masės paruošimas gali būti labai įdomus procesas vaikams. Tai tiesiog suplėšytas, susmulkintas arba suspaustas popierius, sumaišytas su skystais arba baltais klijais. Popieriaus masės dirbinių galima pasigaminti iš įvairių rūšių popieriaus, nors patogiausia naudoti laikraščius.

Buityje randami kartono likučiai: kiaušinių dėklai, kartoninės dėžės, “tetrapakai”, saldainių dėžės, tualetinio popieriaus ritiniai ir pan.

Mediena- kieta ir tanki medžių dalis. Žinoma daugybė įvairių medienos rūšių, priklauso nuo to, kokio medžio dalis ji yra. Kamštis gaunamas tik iš kamštinio ąžuolo žievės.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1186 žodžiai)
  • Aušra
  • Konstravimas iš buitinių likučių vaikų darželyje
    10 - 10 balsai (-ų)
Konstravimas iš buitinių likučių vaikų darželyje. (2015 m. Spalio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/konstravimas-is-buitiniu-likuciu-vaiku-darzelyje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 14:33
×