Konstrukcinio rėmo projektavimas


Įvadas. Konstrukcinio rėmo projektavimas. Pakloto (šalutinių sijų) projektavimas. Pagrindinės sijos skaičiavimai. Kolonos skaičiavimas. Kolonos bazės projektavimas. Išvados. Literatūra ir informaciniai šaltiniai.


Projektuojamo pastato denginį sudaro medžio lentų paklotas, akmens vata ir hidroizoliacinė stogo danga. Reikia suprojektuoti karkaso konstrukciją iš medinių šalutinių sijų, pagrindinių plieninių sijų IPE profilio ir plieninių kolonų HEB profilio.

Parengti konstrukcijų išdėstymo planą , sijų ir kolonų atraminius mazgus.

Pastato konstrukcijų ir atskirų elementų skaičiuotinių schemų parinkimas ir sudarymas yra labai svarbi jų skaičiavimo ir projektavimo dalis. Nuo to, kaip tiksliai konstrukcinė schema pakeičiama skaičiuojamąja, priklauso skaičiuojamosios konstrukcijos patikimumas ir ekonomiškumas. Tai rodo, kad sijos konstrukcinę schemą sudaro paties konstrukcinio elemento schema, kurioje matomos medžiagos, skerspjūvioforma ir matmenys, taip pat specialūs įrenginiai (inkarai, varžtai, privirinimas ir t.t.) (1).

Skaičiuotinė atramos schema turi atitikti konstrukcinę, t.y. turi turėti vienodus statinius ir geometrinius bruožus. Statiniai bruožai, tai atraminių reakcijų skaičius, o geometriniai – nagrinėjamo skerspjūvio nepriklausomų poslinkių skaičius (1).

Skaičiuojamos suminės apkrovos į šalutinės sijos tiesinį metrą. Apkrovos nuo 1 m2 projektuojamai sijai.

Suprojektuotos šalutinės sijos iš medienos, kurios klasė yra C22, profilis bxh=0,10x0,30m. Sijų skaičius tarp ašių A-C yra 15 vnt., žingsnis kas 1 m.

Į pagrindinę siją remiasi 2x7 šalutinių sijų, viena šalutinė sija remiasi ties dviejų pagrindinių sijų susidūrimo galais, viso – 15 sijų.

gs -tiesinio metro masė (IPE I 330), kg/m – 43, 0 kg/m (2);

  • Microsoft Word 279 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (1230 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eglė
  • Konstrukcinio rėmo projektavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Konstrukcinio rėmo projektavimas . (2018 m. Sausio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/konstrukcinio-remo-projektavimas.html Peržiūrėta 2019 m. Liepos 22 d. 00:01
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema