Konstrukcinių medžiagų technologija


Konstrukciniu medziagu apdirbimo budai. Konstrukcinių medžiagų rūšys. Geležies ir anglies lydinys. Gelezies anglies lydiniu buvio diagrama. Technologinis darbas is konstrukciniu medziagu. Konstrukcine mechanika namu darbas. Kontruktines medziagos technologija. Konstrukciniu medziagu technologija ir medziagotyra. Konstrukcinis kursinis darbas. Informacija apie konstrukciniu medziagu apdirbimo budai.

Konstrukcinių medžiagų technologijos ir medžiagotyros kontrolinis darbas. Aukštakrosnių procesui naudojamos medžiagos. Jų paruošimas lydymui. Kristalinė metalų ir lydinių sandara. Lydinių kristalizacija. Nubraižykite geležies ir anglies lydinių būvio diagrama. Aprašykite lydinio, turinčio. Terminis apdirbimas-atkaitinimi rūšys ir paskirtis. Žalvarių rūšys,jų cheminė sudėtis,savybės,žymejimas ir panaudojimas. Pagrindinės žinios apie valcavimą, valcuoti gaminiai. Literatūra.

Nubraižykite geležies ir anglies lydinių būvio diagrama. Aprašykite lydinio, turinčio 2% anglies, struktūrų kitimą nuo skysto būvio iki lydiniui ataušus iki kambario temperatūros.

Lydinis, tūrintys 2% anglio yra vadinamas plieninių. Plienai yra plastiški ir gali buti apdirbti kalimo būdu. Kuo pliene daugiau anglies, tuo jis kietesnis ir stipresnis(2% diapozone) Net gy, anglies kiekiui pliene padidejus 0,1% stiprumas padideja 70-100 MPa, kietumas iki 20 HB.

Lydinio struktūra gali keistis įvairias budais, jeigu buvo naudojamas greitas ar lietas aušinimas, ar lydimas. Kad gauti pliena, yra naudojamas perdirbamasis ketus. Metalas eina per pirmą periodą ( oksidacija deguonimi), per antrą periodą (sudegiamas anglis) ir trecią. Lydinys yra aušinamas ir jo atominė struktūra tampa kietesne, formuojasi atominės grotelės.Jeigu lydinis turejo stiprinanciu priemaišų, tai ataušes, plienas gaus tuos savybės.

  • Microsoft Word 129 KB
  • 2013 m.
  • 6 puslapiai (882 žodžiai)
  • Mokykla
  • Sviatoslav
  • Konstrukcinių medžiagų technologija
    10 - 3 balsai (-ų)
Konstrukcinių medžiagų technologija. (2013 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/konstrukciniu-medziagu-technologija.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 23 d. 00:10
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo