Konstruktyvizmas ir modernizmas


Įvadas. Drabužiai ir mada, konstruktyvizmas. Pierre Cardin kolekcijos analizė. Mada ir menas, abstrakcionizmas. P. Mondrian kolekcijos analizė. Mados autoritetai Lietuvoje (Egidijus SidarasKristinos Kruopienytės kolekcijos. Žymiausi dizaineriai pasaulyje (Versace, Anthony Vaccarello) (. Kūrybinio darbo "Sidabro dūris" analizė. Stilius. Išvados. Literatūra, šaltiniai. Žodynas. Priedai.

Mados kūrėjas, kaip ir kiekvienas menininkas, gali diskutuoti, kuriamais drabužiais perteikti savąjį požiūrį į supančią aplinką, naudoti tam tikrus simbolius. Spalva, drabužio siluetas, įvairios detalės, pačios kolekcijos scenografija gali virsti koduota simboline kalba. Ši apranga maištaujantiems ir norintiems išiskirti. Sidabro spalvos spygliai, metaliniai akcentai atskleidžia jauną ir maištingą sielą. Jaučiamas lengvas pankų ir metalistų stiliaus prieskonis, pabrėžia laisvę ir lengvą agresiją. Asimetriški kirpimai ir permatomos medžiagos detalės pabrėžia moteriškumą. Savo kūrybiniu darbu noriu atkrepti dėmesį į XXa. madą ir jos atšakas šiuolaikinėje madoje, sudominti ne tik tuo kas vyksta dabar, bet ir iš kur kilo šie spalvų deriniai ir formos. Kolekcijoje siekiu atkurti ir sumoderninti konstruktyvizmą.

Kūrybinio darbo metu susipažinau su mados istorija, išanalizavau XXa. ir šiuolaikinės mados tendencijas. Mano tikslas yra atskleisti modernumą panaudojant spalvų bloko techniką ir asimetriškus kirpimus. Sukurti paprastą, bet tuo pačiu modernų stilių. Eskizai parengti naudojant akvarelę ir kaligrafą. Sceninės mados kostiumai sukurti taikant tradicines siuvimo technologijas su siuvimo mašina, siuvant rankomis ar drapiruojant. Resursai: įvairių kokybių medžiagos, oda, sidabrinis popierius, kniedės, spygliai. Kūrinio pristatymas - modelių pasirodymas ir pateiktos nuotraukos iš fotosesijos.

  • Dailė Diplominis darbas
  • Microsoft Word 3499 KB
  • 2014 m.
  • 21 puslapis (2570 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Roberta
  • Konstruktyvizmas ir modernizmas
    10 - 2 balsai (-ų)
Konstruktyvizmas ir modernizmas. (2014 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/konstruktyvizmas-ir-modernizmas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 12:20
×