Konsultacinė psichologija


Dalis. Gyvenimo įvertinimas. Dalis. Vaizduotė. Dalis. Santykiai su kitais žmonėmis. Dalis. Vertybės.

Aiškiai įvardinti savo svajones ir tikslus manau tai pirmasis žingsnis i laimingesnį gyvenimą. Jei nėra svajonių ir tikslų - nėra vardan ko kiekvieną rytą keltis iš lovos. Pasistengsiu įvardinti savo svajones ir tikslus nuo to laiko kai prisimenu iki dabar. Svarbiausia ir pagrindinė mano gyvenimo užduotis yra gerai pažinti save, atrasti ir įvardinti savo stipriąsias prigimtines savybes, talentus, bei pagal jas kurti savąjį gyvenimą. Tačiau šis tikslas mano galvoje susiformavo tada kai pradėjau studijuoti psichologiją, tai prieš tris metus. Anksčiau, kai buvau jaunesnė turėdavau daug įvairių svajonių ir tikslų, kurie man atrodė patys svarbiausi. Dar mokykloje mano svajonės buvo labai konkrečios – gauti gerus pažymius, užaugus turėti gerą, mylintį vyrą, turėti namą, sukurti gražią šeimą, turėti du vaikus, turėti pinigų, gerą darbą. Nesakau, kad ir dabar to nereikia ir apie tai negalvoju, bet būtent tada kai pradėjau domėtis, mokytis psichologiją mano mintys sukosi kitaip, kalbant apie tikslus ir svajones, na gal ne tiek kad kitaip, bet gal jos tapo labiau subrendusios, papilnėjusios. Vis pagalvodavau apie tai dažniau, tai ko visgi reikia kad turėti tuos visus dalykus, kaip jų pasiekti, kas tai lemia, kas padėtų. Savęs pažinimas – mano nuomone tai pirmas žingsnis sėkmingo gyvenimo kūrimo link.

Mano stipriosios asmenybės charakterio savybės yra – pareigingumas, kantrumas, atvirumas, atkaklumas, draugiškumas, tvarkingumas, susivaldymas. Tai mano gerosios savybės, kurios man padeda gyventi. Manau, kad kiekviena savybė yra interpretuotina, galima atrasti tinkamą jai panaudojimo terpę. Gerosios mano charakterio savybės padeda pasiekti man sėkmės. Pareigingumas - pareigos draugams, mylimam žmogui, savo šeimai, kolektyvui, tiesai, ištikimybei, idėjai, tėvynei jausmas... Aš suprantu, kad pasaulyje gyvenu ne viena, kad mano rankos, ir širdis privalo ką nors pridengti nuo skausmo, prievartos, melo, privalau būti žmogumi.

  • Psichologija Namų darbas
  • Microsoft Word 27 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1676 žodžiai)
  • Mokykla
  • Justina
  • Konsultacinė psichologija
    10 - 10 balsai (-ų)
Konsultacinė psichologija. (2015 m. Spalio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/konsultacine-psichologija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 01:55
×