Konteinerių naudojimo galimybės


Logistikos namų darbas.

Įvadas. Temos aktualumas. Darbo objektas. Darbo tikslai. Darbo uždaviniai. Tyrimo metodai. Krovininiai konteineriai ir jų tipai. Konteinerių tipai. Konteinerių naudojimo galimybės. Nestandartiniai konteinerių panaudojimai. Išvados. Literatūra. Priedai. Priedas Nr.


Ekonomikoje labai svarbus transporto susiekimas, nes jo dėka vyksta prekių perkimo-pardavimo sandoriai. Vietiniai prekybai miesto ir šalies mastu įprastai užtenka sunkvežimio. Tarptautinių mastu užteks didelio sunkvežimio ar krovininio traukinio. Bet transkontenintalinei prekybai jau reikia laivų ar krovininių lėktuvu. Tam kad patogiai įkrauti krovinius į didžiulį laivą ar lėktuvą europaletės naudoti butų nepatogu, todėl kroviniai pakrovimai į konteinerius, o jau konteineriai krovimai į laivą ir lėktuvą. Bet lėktuvų konteineriai naudojami retai dėl didelio svorio. Konteineriai taip pat naudojami krovinių traukinio gabenimui. Konteinerių naudojimas palengvina ir pagreitina pakrovimą, taip pat apsaugo krovinius.

Darbo objektas:

Darbo tikslai:

Darbo uždaviniai:

Išnagrinėti krovininius konteinerius ir jų tipus;

Išanalizuoti konteinerių naudojimo galimybės.

Tyrimo metodai:

Literatūros šaltinių analizė.

Krovininiai konteineriai – metaliniai konteineriai skirti kroviniams gabenti. Dažniausia naudojamos tarptautiniams krovinių gabenimui geležinkelių ar vandens transportų. Lengvai prižiurimai ir daug kartų naudojami. Jų svoris labai didelis, todėl beveik nenaudojami oro transporte ir sunkvežimiuose. Tai patogus gabenimo būdas, nes konteinerius galima statyti vieną ant kito, net iki 8 konteinerių aukštin.

Visi konteinerių pavyzdžiai yra Priede Nr. 1.

Šitų konteinerių pavyzdžiai yra Priede nr. 2.

Refrižeratorinis konteineris arba refkonteineris. Konteineris su termiškai izoliuotu korpusu ir specialia įranga, kuri viduje palaiko pastovią temperature (nuo +25 iki -25 С)

Šio konteinerio pavyzdys Priede Nr. 3.

Izoterminis konteineris arba termokonteineris. Taip pat kaip ir refkonteineriai šis konteineris turi termiškai izoliuotą korpusą, bet neturi įrangos, kuri reguliuotu temperatūrą viduje. Šio konteinerio funkcija tolygiai palaikyti esamą temperatūrą konteineryje. Šio konteinerio pavyzdys Priede Nr. 4.

Platforminio konteinerio pavyzdis yra Priede Nr.

Cisterninis konteineris arba Tank konteineris. Tai metaliniame standartinių konteinerio matmenų rėme įtvirtinta cisterna.

Kiekvienas iš konteinerių atlieka savo funkciją, kai kurie konteineriai plataus naudojimo, kiti siauros paskirties, pvz. Flex-Tank. Bet žemiau apie kiekviena iš jų plačiau:

  • Logistika Namų darbai
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • Marija
  • 19 puslapių (1843 žodžiai)
  • Logistikos namų darbai
  • Microsoft Word 1484 KB
  • Konteinerių naudojimo galimybės
    10 - 2 balsai (-ų)
Konteinerių naudojimo galimybės. (2016 m. Gegužės 08 d.). http://www.mokslobaze.lt/konteineriu-naudojimo-galimybes.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 15:47