Konteinerių terminalas ir krova


Logistikos skaidrės.

Konteinerių terminalas ir krova. Konteinerių terminalas. Konteinerių terminalą sudaro tokie technologiniai elementai. Konteinerių tipai ir pagrindinės charakteristikos. Konteinerinių laivų raida. Kai kurie terminai. Didžiausias konteinervežis “Mc-Kinney Moller” (2013). Konteinerių krovos darbai. Konteinerių įtvirtinims laivų triumuose. Konteinerių įtvirtinimas denyje – sukamieji užraktai. Sugriebiamųjų kėlimo įrenginių tipai. Konteinerių kaip „įpakavimo“ priemonių privalumai ir trūkumai. Artimiausios ateities projektai. Trichotominis trendas. Panaudota literatūra.


Klaipėdos universitetas jureivistės institutas mechanikos katėdra prezentacija atliko vytautas motiejaitis tmnlv 13.

Svarbiausias visų konteinerių tipų ypatumas, tai vienodas plotis!

Vykdant krovininių konteinerių tvirtinimo, ištvirtinimo ar perkrovimo darbus, darbuotojams dažnai tenka dirbti aukštyje. Be to turi būti nustatytas ir palaikomas bendravimas tarp visų darbuotojų, kurie dalyvauja krovininių konteinerių krovos darbuose. Vizualinis ir balso ryšys tarp signalininko ir krano operatoriaus turi būti aiškus, suderintas ir suprantamas. Ten, kur balso ryšys negali būti užtikrintas, turi būti naudojami rankų ženklai.

Krovininių konteinerių žemutiniuose lygiuose, konteinerinių laivų triumuose yra privalomas konteinerių tvirtinimas bei krovinių stabilumo užtikrinimas laivo kelionės metu. Paprastai šie krovininiai konteineriai yra sukrauti išilgai į laivo priekinę arba galinę dalį, ar sukrauti laivo smaigalyje (90 laipsnių kampu į laivą), tačiau retai šios kombinacijos naudojamos kartu. Konteinerių tvirtinimo procesas tokiu būdu praprastai vadinamas „surišimu“ ir vykdomas naudojant metalinius tvirtinimo strypus ar juostas, kabinamas į konteinerių išlietą kampą, kurios vėliau yra sujungiamos su srieginėmis sagtimis ar reguliuojamomis jungtimis, pritvirtintomis prie laivo konstrukcijos. Strypai ar juostos įtempiamos gali būti tada, kai konteineriai yra sukrauti į rietuves.

Dvigubas pusiau automatinis pasukamasis užraktas skirtas sujungti konteinerius tarpusavyje.

 • Logistika Skaidrės
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Vytautas
 • 35 puslapiai (1513 žodžių)
 • Universitetas
 • Logistikos skaidrės
 • MS PowerPoint 7267 KB
 • Konteinerių terminalas ir krova
  10 - 7 balsai (-ų)
Konteinerių terminalas ir krova. (2016 m. Gegužės 19 d.). http://www.mokslobaze.lt/konteineriu-terminalas-ir-krova.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 03:43