Kontraceptinės priemonės


Kontracepcinės priemonės. Įžanga. Tiems, kurie dar neplanuoja turėti vaikų neštumas gali sukelti daug problemų. Kontraceptinės priemonės – kas tai? Tai priemonės. Kontraceptinės piliulės. Jas vartoja daugiau. Spermicidai. Tai spermatozoidus naikinantys kremai, pastos, želės, žvakutės. Patikimumas 79-97%. Spiralės. Jos trukdo judėti. Prezervatyvai. Jis naudojamas kaip barjeras, sustabdantis spermatozoidus. Gaubtuvėliai. Šios priemonės apgaubia gimdos kaklelį ir neleidžia į ją patekti spermai. Naudojimo principai. Bet kokia priemonė yra geriau negu nieko. Klausimai klasei. Kokias žinote kontraceptines priemones? Kas yra kontraceptinės priemonės? Atsakymai.

Tiems, kurie dar neplanuoja turėti vaikų neštumas gali sukelti daug problemų. Kad to neatsitiktų, reikia naudoti kontracepcines priemones.

Tai priemonės, kurių pagalba, galima nesulaukti netikėto neštumo. Yra keletas kontracepcinių priemonių rūšių: kontraceptinės piliulės, spermicidai, spiralės, prezervatyvai, gaubtuvėliai.

Jas vartoja daugiau nei 80 mln. Moterų. Piliulėse esantys hormonai stabdo ovuliaciją, reguliuoja mėnesinių ciklą. Kad sužinotumėt kaip jas vartoti turite pasitarti su gydytoju ginekologu. Patikimumas: 97-99,9%.

  • Medicina Skaidrės
  • MS PowerPoint 1147 KB
  • 2014 m.
  • 11 puslapių (224 žodžiai)
  • Sebestinas
  • Kontraceptinės priemonės
    10 - 10 balsai (-ų)
Kontraceptinės priemonės. (2014 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kontraceptines-priemones.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 19:21
×