Kontrolė vadyboje


Vadybos skaidrės. Kontrolė. VADYBOS FUNKCIJOS planavimas organizavimas vadovavimas kontrolė. Kontrolė organizacijoje. Vadovas turi žinoti. KONTROLĖ - procesas, kuriuo siekiama užtikrinti. KONTROLĖ - faktinės veiklos stebėjimas. Kiekvienas vadovas privalo sistemingai kontroliuoti. Pagrindiniai kontrolės funkcijos elementai normatyvų. STANDARTAI yra vertinis matas, naudojamas kaip ataskaitos taškas. STANDARTAI gali būti laiko (darbo laikas. Kontrolės organizacijoje etapai. Nuspręsti kokios organizacijos veiklos sritys yra pagrindinės. Numatyti vertinimo tikslus ir uždavinius. Kad kontrolės sistema. PLANAS Vadovas negali nustatyti ar dirba jo organizacinis vienetas su reikiamu efektyvumu. ORGANIZACINĖ STRUKTŪRA Aiškus atsakomybės už nukrypimus nuo plano ir koreguojančias priemones delegavimas. Kontrolė ir jos rezultatų įvertinimas turi būti adekvatūs Kontrolės sistema turi būti paprasta. Kontrolės lygiai. Bendroji strateginė arba valdymo Operatyvinė. Kontrolės sistema pradeda veikti, kai rezultatai viršija nurodytą nukrypimų dydį. Gavus kontrolės rezultatus, galimi sprendimai Nieko nedaryti Pašalinti nukrypimus Keisti standartą. Vidaus kontrolė. 2004 m. INCOSAI (Tarptautinės aukščiausiųjų audito institucijų organizacija) buvo patvirtintas dokumentas. Tai kompleksinis procesas. Ekonomiškos, veiksmingos ir efektyvios veiklos bei kokybiškų rezultatų ir paslaugų. Turto ir. Pagal vaidmenį organizacinėje struktūroje gali būti skirstoma į valdymo administracinę apskaitos. Valdymo kontrolė apima visas kontrolės rūšis. ADMINISTRACINĖ KONTROLĖ tai procedūros ir dokumentai, susiję su sprendimų priėmimu. Apskaitos kontrolė - procedūros ir dokumentai. Apsilankymas darbo vietoje. KLAIDOS dažnai pasiduodama nuotaikoms aplankoma be išankstinio pasiruošimo Ataskaitos. Lietuvoje dar dažnai.


STANDARTAI gali būti: laiko (darbo laikas, pertraukos,..); našumo; išlaidų; kokybės; elgsenos (etikos, išorinio dėmesio klientui reikalavimai ir t.t).

Nuspręsti kokios organizacijos veiklos sritys yra pagrindinės, kurie veiklos aspektai turi efektyviausiai funkcionuoti 2. Parinkti atsakingus už atskirų veiklos sričių kontrolę.

3. Numatyti vertinimo tikslus ir uždavinius, vertinimo metodus 4. Nustatyti vertinimo atlikimo dažnumą.

Ekonomiškos, veiksmingos ir efektyvios veiklos bei kokybiškų rezultatų ir paslaugų, atitinkančių įmonės, įstaigos tikslus, skatinimas teisės aktų ir vadovų nurodymų laikymasis.

Turto ir informacijos apsauga klaidų ir apgaulės nustatymas bei prevencija patikimos finansinės ir valdymo informacijos rengimas ir pateikimas laiku.

VALDYMO KONTROLĖ apima visas kontrolės rūšis. Ją sudaro: visi planai procedūros tvarka.

LIETUVOJE dar dažnai vidaus kontrolė siejama su kaltųjų įvardijimu ir nubaudimu VAKARUOSE labiau orientuojamasi į nukrypimų fiksavimą ir pagalbos suteikimą savo pavaldiniams.

  • Vadyba Skaidrės
  • 2014 m.
  • Sandra
  • 27 puslapiai (522 žodžiai)
  • Vadybos skaidrės
  • MS PowerPoint 78 KB
  • Kontrolė vadyboje
    10 - 2 balsai (-ų)
Kontrolė vadyboje. (2014 m. Lapkričio 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/kontrole-vadyboje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 21:55