Konvencijos dėl laivų gelbėjimo skaidrės


Konvencijos dėl laivų gelbėjimo. Plano tikslai pasiekiami. Gelbėjimo atsakomieji veiksmai pagal incidento mastą ir vadovavimą skirstomi į tris lygius. Uosto ir padedančiųjų institucijų bei ūkio subjektų pajėgos. Dokumentacija. Incidentu, laivo avarija padarytos žalos ir išlaidų už suteiktą pagalbą kompensavimas.

Nustačius organizacinę struktūrą, kuri atitinkamai reaguotų ir veiktų incidento, laivo avarijos atveju; Efektyviai panaudojus uoste esamą įrangą, skirtą likviduoti incidento, laivo avarijos padarinius; Diegiant technines ir organizacines incidentų, laivų avarijų prevencines priemones; Įsigyjant reikiamas kovos su incidentais ir laivų avarijomis priemones; Nustačius bendradarbiavimo sistemą su trečiosiomis šalimis; Vykdant reguliarius mokymus ir pratybas, kuriose dalyvauja visi atsakomųjų veiksmų dalyviai.

Pirmo lygio incidentas – tai Uosto atsakomybės rajone įvykęs incidentas, kurį laivas, ar kiti uosto naudotojai gali likviduoti savo jėgomis, t.y. atvejais: kai incidentas ar avarija laive likviduojama laivo įgulos jėgomis arba uosto naudotojo pajėgomis; šis incidentas traktuojamas kaip pirmo lygio ir jam vadovauja laivo kapitonas, uosto naudotojo vadovas arba jų paskirti asmenys.

Antro lygio incidentas – tai atsakomybės rajone įvykęs incidentas, avarija, kurios laivas, uosto naudotojas nepajėgia likviduoti savo pajėgomis, arba jų neturi. Jei laivas, uosto naudotojas savo pajėgomis nepajėgia efektyviai likviduoti incidento, jie turi prašyti pagalbos. Tuo atveju jei prašoma pagalbos iš Uosto, - Uostas likviduoti incidentą imasi savo pajėgomis, jei reikia, pasitelkęs ūkio subjektų, valstybės ir kitų institucijų pajėgas. Šiuo atveju incidento likvidavimo operacijai vadovauja Uosto atsakomųjų veiksmų vadovas (AVV).

  • MS PowerPoint 416 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (675 žodžiai)
  • Universitetas
  • Indre
  • Konvencijos dėl laivų gelbėjimo skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Konvencijos dėl laivų gelbėjimo skaidrės. (2015 m. Balandžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/konvencijos-del-laivu-gelbejimo-skaidres.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 09 d. 09:50
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo