Konvencinė ir deliktine civilinė atsakomybė


Tarptautine civiline atsakomybe. Atsakomybė už žalą, padarytą nekokybiška produkcija (paslaugomis).. Atsakomybė už didesnio pavojaus šaltinių padarytą žalą. Atsakomybė už žalą, padarytą nekokybiška produkcija ir paslaugomis.

Civilinės atsakomybės samprata, paskirtis, rūšys ir formos. Civilinės atsakomybės sąlygos (pagrindai). Civilinė atsakomybė pagal tarptautines sutartis ir konvencijas. Bendrieji deliktinės atsakomybės nuostatai. Atsakomybė už kito asmens kaltę. Savininko (valdytojo) atsakomybė už jo valdomų daiktų padarytą žalą. Atsakomybė už didesnio pavojaus šaltinių padarytą žalą. Atsakomybė už žalą, padarytą nekokybiška produkcija (paslaugomis). Valstybės ir savivaldybės atsakomybė už jų institucijų ir pareigūnų neteisėtais veiksmais padarytą žalą. Atsakomybė už žalą, padarytą nepilnamečių ir neveiksnių asmenų veiksmais. Atsakomybė už žalą, padarytą dėl sveikatos sužalojimo ar gyvybės atėmimo. Atsakomybė už žalą, padarytą klaidinančia reklama. L i t e r a t ū r a.
  • Teisė Konspektas
  • Microsoft Word 164 KB
  • 2011 m.
  • 69 puslapiai (45047 žodžiai)
  • Konvencinė ir deliktine civilinė atsakomybė
    8 - 3 balsai (-ų)
Konvencinė ir deliktine civilinė atsakomybė. (2011 m. Rugpjūčio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/konvencine-ir-deliktine-civiline-atsakomybe.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 19:34
×