Kopijavimo ir spausdinimo įmonė


Spausdinimo ir kopijavimo įmonė „Copy & paste“. Techninė užduotis. Įmonės tikslas. Uždaviniai. Kaip gimė idėja? Konkurentai. Konkurentų kainų analizė. Galutinė idėja. Temos aktualumas ir nauda žmonėms. Kuriamo gaminio grafinis vaizdas / schema. Grafinis vaizdas. Išteklių pasirinkimas baigiamojo darbo produktui. Kapitalo ištekliai. Laiko ištekliai. Ssgg analizė. Pest analizė. Verslo organizavimas. Paslaugos teikimas. Vietos analizė. Prekės pristatymas. Įranga / Patalpos. Valdymas ir organizacinė struktūra. Darbuotojai ir jų algos. Darbų saugos reikalavimai. Finansai. Reklama ir jos išlaidos. Pajamos , išlaidos ir veiklos rezultatai. Pajamos. Išlaidos. Veiklos rezultatai. Išvados. Informacija. Įsivertinimas.

Paanalizuoti smulkaus verslo įmones. Numatyti būsimo verslo pradinio kapitalo įnašą, bei galimas grėsmes. Įdarbinti tinkamus darbuotojus. Atlikti anketinę apklausą , siekiant įsiaiškinti busimos įmonės perspektyvumą. Išanalizuoti busimo verslo stiprybes, silpnybes, galimybes, grėsmes.

Rašikliai; 2. Popierius; 3. Spausdinimo dažai; 4. Kompiuteris;.

Analogų analizė: 8h 2. Apklausos analizė: 10h 3. Informacijos ieškojimas: 20h 4. Logotipo kūrimas: 1h 5. Skaičiavimų tikslinimas: 2h 6. SSGG analizės sudarymas: 4h.

Prieš pradedama bus įnešti nuosavai 15 000Eurų kuria padės padegti už visą įrangą taip pat ir patalpas . Ketinama iš banko pasiimti dar 20 000Eurų paskolos kuri padės padegti darbuotoju algas ir kitas nenumatytas išlaidas už gedimus. Individualioje įmonėje „Copy&Paste“ dirbs spetyni žmonės. Numatoma dirbti 6 dienas į savaitę, 5 dienas (pirmadienis – penktadienis) nuo 12 – 20 valandos, o šeštadienį nuo 9 valandos iki 14 valandos. Paskola manoma gražinsime po 4metų i metus mokėdami po 6000 Eurų tai pat bankui dar reikės primokėti 4000Euru už paskolai suteikiančias palūkanas.

Reklama, tai vienas iš svarbiausiu darbu pradedant verslą, nes kaip reklamuosi savo įmonę nuo to priklausys klientų lankomumas , ketinama pirmus metus reklamuotis daug, o po metu jeigu klientu skaičius didės reklama sumažintumėme taip sutaupydami savo turimų lėšų.

Iš viso įmonė per pirmuosius egzistavimo metus tūrės sumokėti 30 695,01 Eur. Atėmus 15 000Eur asmeninį savininko kapitalą įmonės egzistavimas pirmaisiais metais atsieis 15695,01 Eur.

  • Verslas Skaidrės
  • MS PowerPoint 238 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 34 puslapiai (871 žodžiai)
  • Mantas
  • Kopijavimo ir spausdinimo įmonė
    10 - 7 balsai (-ų)
Kopijavimo ir spausdinimo įmonė. (2015 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/kopijavimo-ir-spausdinimo-imone.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 23:39
×