Korupcija – trukdis konkurencijai


Kursiniai darbai apie korupcija visuomenes ar nuomone apie korupcija tyrimas. Skaidres korupcija lietuvoje. Korupcija "trukdis konurencijai".

Anotacija. Įvadas. Analizė. Tyrime dalyvavusių respondentų korupcijos, kaip etinės problemos, samprata. Tyrime dalyvavusių respondentų susidurimas su korupcija. Respondentų nuomonė apie korupcijos priežastis. Respondentų nuomonė kuriose veiklos srityse labiausiai klesti korupcija. Respondentų nuomone didžiausią neigiamą įtaką korupcija daro. Respondentų nuomone veiksmingiausia priemonė įveikti korupciją. Geriausi būdai kovojant su korupcija. Išvados. Literatūros sąrašas. Summary.

Pasirenkant tikslinę rinką drauge verslininkai pasirenka ir ją jau aptarnaujančius konkurentus, su kuriais čia tenka susiremti tiesiogiai. Pozicionavimas yra ne kas kita kaip kovos su konkurentais dalis. Juo pirmiausia siekiama išsiskirti, o vėliau dėl savo išskirtinumo sulaukti palankios pirkėjų reakcijos. Žinoma, kad tai galima padaryti ir nesąžiningais būdais. Korupcija yra vienas iš tokių būdų. Korupcija - neatsiejama šiuolaikinės ekonomikos bei politikos dalis. Korupcinė veikla būdinga valdžios atstovams, pavieniams asmenims ir organizacijoms. Nepaisant to, jog korupcijos lygis labai skiriasi pasaulio valstybėse, jos žala akivaizdi ir ekonomikai, ir bendrai visuomenės gerovei. Visuomenėje daugėjant korupcijos atvejų, vis aktualesnė tampa jos atsiradimo priežasčių ir korupcijos klestėjimo problema visose srytyse, neaplenkiant ir konkurencingumo.

Tyrimo objektas. Klaipėdos valstybinės kolegijos studentų bei administracijos darbuotojų požiūris į korupciją – kaip etinę problemą ir trukdį konkurencingumui. Tyrimo tikslas. Ištirti korupcijos veiklos sritis. Tyrimo uždaviniai. Atskleisti korupcijos sampratą. Atskleisti kuriose veiklos srityse labiausiai klesti korupcija. Ištirti korupcijos netoleravimo galimybes. Tyrimo metodai. Mokslinės literatūros analizė. Anoniminė apklausa raštu. Gautų rezultatų analizė. Apibendrinimas ir interpretavimas.

  • Microsoft Word 63 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (1749 žodžiai)
  • Simona
  • Korupcija – trukdis konkurencijai
    10 - 1 balsai (-ų)
Korupcija – trukdis konkurencijai. (2012 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/korupcija--trukdis-konkurencijai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 15 d. 14:07
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo