Korupcija ir kyšininkavimas


Referatas kysininkavimas. Bakalauro darbai apie korupcija. Kursiniai darbai apie korupcija. Kysininkavimas smulkiu mastu. Prekyba itaka korupcija. Kysininkavimas mokslo baze. Referatai apie korupcija nemokamai. Kysininkavimas referatas. Referatai korupcija ir kysininkavimas.

Įvadas. Kyšiai išlaidoms mažinti. Ekonominis poveikis ir politinis teisėtumas. Nusikalstamumas ir korupcija. Išvados. Literatūros sąrašas. Neapskaitoma ekonomika egzistoja visose šalyse. Jos apimtis priklauso nuo tų šalių ekonominių santykių pobūdžio,politinės ir ekonominės būklės,gyventojų užimtumo,pragyvenimo lygio,apskaitos organizavimo,bendros kultūros ir tvarkos bei daugelio kitų priežasčių. Neapskaitomos ekonomikos atsiradymo priežasčių visu pirma reikia ieškuoti valstybės valdyme. Neapskaitoma ekonomika gali plėstis dėl šių priežasčių. Palankios sąlygos neapskaitomai ekonomikai susiklostė paslaugų sferoje,nes ten vyrauja smulkus verslas. Ir čia nėra tinkamos teikiamų paslaugų apskaitos,nekontroliojamos kainos,slepiamas darbuotojų skaičius. Pereinamuoju į rinkos ekonomiką laikotarpiu ir keičiantis lietuvos geopolitiniai situacijai susidarė palankios sąlygos ir įstatymų uždraustoms,vadinamosioms nelegalioms veikloms plisti. Tai prekyba narkotikais,alkoholinių gėrimų gamyba bei prekyba,prosticucija,organizuotas turto prievartavimas,kontrobanda,korupcija,kyšininkavimas ir kt. Akivaizdu,kad neapskaitoma ekonomika šalies ekonomiką bei jos socialinę sferą veikia per valstybės finansus,darbo rinkos pasiūlos ir paklausos balansus,pajamų pasiskirstymą, nesumokėtus mokesčius. Neapskaitoma ekonomika,priklausomai nuo jos dydžio, vienokiu ar kitokiu mastu daro įtaką šalies ekonomikai. Pirmiausiai dėl to,kad nemokami mokesčiai, skurdinamas šalies biudžetas, antra-neapskaityta gamyba, pajamos ir išlaidos neleidžia tiksliai įvertinti šalies ekonomikos būklę ir formuoti racionalią ekonomikos vystimo ir reguliavimo politiką.
  • Microsoft Word 16 KB
  • 2011 m.
  • 9 puslapiai (1710 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gertrūda
  • Korupcija ir kyšininkavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Korupcija ir kyšininkavimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/korupcija-ir-kysininkavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 13:33
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo