Korupcija projektas


Korupcija - rimta visuomenės problema , grėsmė demokratinei valstybei. Tikslas ir hipotezės išsikėlimas Tikslas. Hipotezės išsikėlimas. Pavyzdžiai 1 pavyzdys. Korupcija gali būti apibrėžiama pagal pobūdį ir sektorius Administracinė. Tyrimo atlikimo planas Grupės sukūrimas Pasiskirstymas pareigomis Informacijos dalinimasis Diskutavimas dėl problemos Kompromisų ieškojimas Projekto įgyvendinimas Informacijos šaltiniai. Tyrimo atlikimo metodai ir būdai. Rezultatų analizė. Lt kas yra korupcija. Lt lt menu korupcijos prevencija https // lt.


Tikslas: įrodyti, kad korupcija rimta visuomenės problema, grėsmė demokratinei valstybei, pateikti pavyzdžių, kas ir kaip šią problemą sprendžia.

Pasiskirstę pareigomis pradėjome ieškoti informacijos, radę naudingos informacijos pasidalindavome su grupės nariais, jog nebūtų nesusipratimų dėl vienodos informacijos. Susirašydavome (facebook‘e sukurtoje grupėje) pasiteirauti kaip sekasi informacijos paieškose.

Pasidomėję apie mums paskirtą temą t.y. korupciją, galime teigti jog korupcija aktuali problema mūsų valstybėje. Bet su šia problema stengiamasi kovoti, yra įstaigos, kurios problemos sprendimu rūpinasi.

Taigi, atlikę šį projektinį darbą galime teigti, jog šis darbas padėjo įgauti ir suprasti kas yra korupcija, suprasti jog tai aktuali problema mūsų valstybėje, sužinojome kokie yra šios problemos sprendimo būdai, kas ją sprendžia. Taip pat šis projektinis darbas padėjo geriau susibendrauti su klasės draugais, spręsti iškilusius klausimus.

  • Pilietiškumas Projektas
  • Microsoft Word 403 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (573 žodžiai)
  • Ilmuzele
  • Korupcija projektas
    10 - 9 balsai (-ų)
Korupcija projektas. (2016 m. Kovo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/korupcija-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 17:55
×