Kosmetika verslo planas


Įvadas. Santrauka. Rizikos analizė. Finansinė rizika. Valdymo rizika. Išorinė rizika. Ekonominė rizika. Verslo įmonės apibūdinimas, projekto idėjos aprašymas. Projekto įgyvendinimo grafikas. Įmonės tikslai. Patalpos ir įrengimai. Išnuomotų patalpų paskirstymas. Įrengimai, baldai ir kitos priemonės. Perkami įrenginiai, baldai ir kitos priemonės. Tiekėjai. Iį „ grožis iš gamtos” darbo grafikas. Aplinkos ir aptarnaujamos rinkos apibūdinimas. Teisinė aplinka ir jo valstybinis reguliavimas. Makroekonominė ir šakos aplinka. Rinkos analizė. Rinkodaros planas. Produktai. Kainodara. Marketingo veiklos kaštai. Reklamos priemonių išlaidos. Gaminamo produkto analizė. Produkcijos įsigijimo – pardavimo kainos. Verslo valdymas ir personalas. Personalo funkcijos ir atsakomybė. Atlyginimai. Įmonės organizacinė struktūra. Finansinis planas. Kapitalo poreikis ir finansavimo šaltiniai. Sąnaudų prognozė, lt. Pelno (nuostolio) ataskaita. Paskolos grąžinimo grafikas. Balansas. Prognozuojamų pinigų srautų ataskaita, lt. Lūžio taško analizė. Duomenys reikalingi lūžio taškui rasti, lt. Išvados. Literatūra ir informacijos šaltiniai.

Mano kuriamos įmonės statusas yra individuali įmonė. Savo kuriamai įmonei parinkau pavadinimą „GROŽIS IŠ GAMTOS“, nes šis pavadinimas yra siejamas su jaunyste, elegancija, grakštumu, sveikumu.

Individuali įmonė „GROŽIS IŠ GAMTOS“ prekiaus natūralios kosmetikos produkcija, kadangi šios prekės yra ir bus paklausios rinkoje, pakeisdamos iš dirbtinių medžiagų pagamintus kosmetikos produktus, todėl mano įmonė turi nusistačiusi šiuos artimiausius tikslus:

1.Įsitvirtinti rinkoje;

2.Įmonės konkurencingumo didinimas;

3.Tiekti aukščiausios kokybės prekes;

4.Pritraukti kuo daugiau klientų;

5.Patenkinti klientų poreikius;

6.Gauti pelną, plėsti verslą.

Įmonės įkūrimui reikės 60 m2 patalpų. Patalpos bus nuomuojamos. Parduotuvėje bus naudojami šie įrenginiai: lentynos – prekių išdėstymui prekybinėje salėje, spausdintuvas, kompiuteris – buhalteriniai apskaitai tvarkyti, kasos aparatas ir kt.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 91 KB
  • 2013 m.
  • 29 puslapiai (5176 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Kosmetika verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Kosmetika verslo planas. (2013 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/kosmetika-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 14:07
×