Kosmetikos gaminių analizė


Grupė hkk. Įvadas. „Rasa“ stangrinamasis serumas. „Rasa“ stangrinamasis paakių gelis. „Rasa“ švelnus vaistažolių šampūnas. „Margarita“Drėkinamasis veido kremas su natūraliomis išrūgomis. „Margarita“Ekologiškas valomasis pienelis. Išvados.

Daugelis šiuolaikinių merginų ir moterų, savo gyvenimo neįsivaizduoja be kosmetikos. Tačiau kosmetikos priemonės silpnąjai lyčiai yra svarbios ne tik dabar. Jau senovėje kosmetika užėmė ypatingą vietą merginų ir moterų gyvenime. Net keletą šimtmečių prieš Kristų gyvenęs filosofas Platonas teigė, kad: „moteris be kosmetikos kaip maistas be druskos“. Už žodžio kosmetika sąvoką, turime būti dėkingi graikams – būtent jie sugalvojo šį žodį. Na, o išvertus iš graikų kalbos žodis kosmetika reiškia gražinimo meną. Tačiau žodžiai gražinimo menas nebuvo suprantami tik tiesiogiai – kosmetikos sąvoka buvo suprantama ir kaip sveikatos saugojimas, trūkumų šalinimas bei kūno grožio tobulinimas. Tačiau dabar šiuolaikinė kosmetika ne tik geba pakeist odos atspalvį, užmaskuot trūkumus, bet ir tris kartus prailginti blakstienas ar pakeist kardinaliai plaukų spalvą. Kadangi moteris sunkiai įsivaizduoja kasdienybę be kosmetinių priemonių, kremo, šampūno, nagų lako ir kitų gaminių, vis dažniau kyla klausimas ar jos saugios? Šiuo darbu sieksiu apžvelgti kosmetinių gaminių sudėtį, išanalizuoti pasirinktą gaminį ir įvertinti gaminio saugumą, bei naudingtumą vartotojui.

  • Kosmetologija Referatas
  • Microsoft Word 177 KB
  • 2015 m.
  • 12 puslapių (1641 žodžiai)
  • Mokykla
  • Juste
  • Kosmetikos gaminių analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Kosmetikos gaminių analizė. (2015 m. Sausio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/kosmetikos-gaminiu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 04:26
×