Kosmetikos parduotuves verslo planas


Įvadas. Verslo aprašymas. Idėjos pagrindimas. Įmonės istorija (rašyti jeigu verslas plečiamas). Įmonės misija, vizija, tikslai. Rinka. Rinkos apibūdinimas (PEST analizė). Įmonės vietos pagrindimas. Rinkodaros planas. FINANSAI (sudėti visas paskaičiuotas 6-18 lenteles. Išvados. Rizikos ivertinimas. Literatūra.


Pirmiausiai tiriami potencialių klientų poreikiai ir jų nuomonė apie numatomą pardavinėti produkciją ir kainą, už kurią jie sutiktų mokėti. Turint šią informaciją nustatomos numatomos prekės savybės ir, atsižvelgus į pirkėjų nuomonę, konkurentų prekiaujančius panašios produkcijos kainą ir numatomų parduoti prekių kiekį, tvirtinama prekės kaina. Pelnas planuojamas atsižvelgiant į jo dydį konkrečioje pramonės šakoje ir ateities perspektyvas. Verslo plane pateiktas rinkodaros rinkinys. Prognozuojami optimistinis, tikėtinas, pesimistinis pardavimų variantai. Įvertinami konkurentai. Įgyvendindama šį projektą neišvengiamai susidursiu su finansine, valdymo ir išorinių veiksnių riziką. Esminė rizikos grėsmė susijusi su finansais. Visas investicijas planuoju gauti iš banko imdama paskolą.

Vis dažniau galime pastebėti, kad formuojantis Lietuvos rinkos ekonomikai, daugėja smulkių, privačių prekes kuriančių ir paslaugas teikiančių įmonių. Žmogus, susijęs su komercine veikla privalo perprasti klientą, sugebėti ir mokėti pateikti rinkai savo prekes.

UAB ,,Bella” kuriasi X mieste, Vilniaus g. 20. Pasirinkau UAB „Maximos“ patalpą, paviljoną nuomai. Ten taip pat įsikūrusios įvairios kitos įmonės (vaistinė, kirpykla,gėlių parduotuvė). Manau, kad mano kuriamai įmonei yra naudingas toks didelis įvairiausių įmonių susibūrimas. Žmonės eidami, pavyzdžiui i Maximą ar į kirpykla ,ar vaistinę gali užsukti ir į mano parduotuvę. Pasirinkta vieta yra labai gerai pasiekiama tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu ar pėsčiomis. Šalia parduotuvės nemaža automobilių stovėjimo aikštelė. Dėl visų aukščiau išvardintų priežasčių, manau, kad įmonės vieta buvo labai gerai parinkta.

Tai yra ribotos turtinės atsakomybės įmonė.

žmonių požiūris į darbą ir laisvalaikį;

Pasiekiamumas. Numatoma, kad parduotuvės potencialus pirkėjai bus gyventojai, atvykstantis i prekybos centrą pėsčiuosius ir savo transportu.

Patalpa. Įmonė patalpą prekybai nuomos iš Maximos prekybos centro, kas mėnesį mokėdama nustatytą nuomos mokestį, į kurį taip pat bus įtrauktas mokestis už komunalinės paslaugos. Nuomojamos patalpos plotas leidžia pirkėjams pristatyti didelį asortimentą. Be prekybos salės, taip pat bus sandėliavimo patalpa, kur tilps didelis prekių atsargų kiekis, bei administracinė patalpa, kuria parduotuvės personalas naudos savo reikmėm.

Bendras nuomojamų patalpų plotis – 120 kv. m., iš kurių prekybos salės plotas – 62 kv. m., sandėlio – 40 kv. m., administracinės patalpos – 18 kv. m.

Sumažintų tarifų apmokestinamų įplaukų suma (tarifas %)

UAB „Bella“ parengusi finansines ataskaitas gali prognozuoti, kad per metus grynasis pelnas bus -71641.99 litų. Matome kad įmonės veikla bus nepelninga.

Matome, kad įmonė nesugebes vykdyti įsipareigojimu.

Pateikdama šį projektą, įmonė parodo, kad jos veikla yra neįmanoma .

Manau įmonės UAB „Bella“ nepelninga todėl, kad mažas skaičius gyventojų – pirkėjų.

Tikiuosi ateityje parengti nauja įmonės verslo planą ir pasiekti kuo geresnių rezultatų.

  • Vadyba Verslo planas
  • Microsoft Word 47 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 29 puslapiai (4376 žodžiai)
  • Universitetas
  • Edita
  • Kosmetikos parduotuves verslo planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Kosmetikos parduotuves verslo planas. (2016 m. Kovo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/kosmetikos-parduotuves-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 17:01
×