Kosmetikos paslaugų verslo planas


Kosmetikos paslaugų „ kosmetikos kabinetas “ verslo planas. Verslo aprašymas. 1 įmonės aprašymas. Pagrindiniai duomenys apie įmone. Įmonės registravimo data. Pagrindiniai reikalavimai ir leidimai. Pagrindiniai reikalavimai darbuotojams. Verslo tikslai ir galimybės. Marketingas. 1 rinkos apžvalga. Pagrindiniai įmonės privalumai , lyginant su konkurentais. Didžiausi įmonės trūkumai , lyginant su konkurentais. Reklama ir rėmimas. Reklamos išlaidos per mėnesį. PASLAUGA. 1 Paslaugos proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Reikalingi įrengimai paslaugų atlikimui. Žaliavos ir tiekėjai. Žaliavų poreikio apskaičiavimas vienam mėnesiui Eil. Nr. Gamybos apimtis Žaliavų pavadinimas Žaliavų mato vnt. Vienetui Visas Vieneto kaina. Iš viso 8. Paslaugos savikaina 1 mėnesiui. Iš viso pastovių išlaidų. Iš viso kintamų išlaidų. VADYBA. 1 Savininkai ir valdytojai. Rizikos veiksniai galimi rizikos veiksniai. FINANSAI. 1 Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas Lėšų šaltiniai. Finansinės ataskaitos Prognozuojamo pelno nuostolio ataskaita 2017m. Išlaidų pavadinimas Sausio mėn. Eur. Gruodžio mėn. Eur. Pelnas prieš apmokestinimą. Pelno mokestis 15 %. Metinis grynasis pelnas. BALANSAS Nr. 1 2018m. sausio 1d. Ilgalaikis turtas iš viso. Trumpalaikis turtas iš viso. Savininkų nuosavybė iš viso. BALANSAS Nr. 2 2019m. gruodžio 31d. Ekonominiai rodikliai. Grynasis pelnas. Turto metinė grąža. Nenuostolingumo taškas. Lūžio taško grafikas.


Šio verslo plano tikslas – naujos įmonės grožio salono „Kosmetikos kabinetas“ įsteigimas. Įmonė bus įkurta 2018m. sausio 1d. Šiame kosmetikos paslaugų grožio salone bus siūlomas dieninis, proginis makiažas bei antakių korekcija. Individualioje įmonėje „Kosmetikos kabinetas“ dirbs tik profesionalūs, kvalifikuoti specialistai, kurie išpildys visus klientų pageidavimus šioje srityje. Įmonės atliekamos paslaugos:

Įmonė orientuota į vidutines ir aukštas pajamas gaunančius klientus. Kosmetikos paslaugų salonas „Kosmetikos kabinetas“ yra pranašesnis už konkurentus tuo, jog yra patogioje vietoje, turi atskirą automobilių stovėjimo aikštelę, patrauklų interjerą. Paslaugų kaina atitinka kokybę. Daug dėmesio skiriama klientų poreikiams ir norams patenkinti.

Norint įgyvendinti sėkmingą įmonės veiklą prireiks 17 000 Eur, už kuriuos bus nupirkta būtina įranga, kosmetika bei nuomos kaina. Gavus didesnį pelną būtų galima praplėsti verslą: patalpų plėtimas, didesnis darbuotojų skaičius.

Ši kosmetikos paslaugų individuali įmonė „Kosmetikos kabinetas“ duris atvers 2018m. sausio 1d. Klaipėdoje. IĮ „Kosmetikos kabinetas“ gruodžio 31d. įregistruota „Registrų centre“. Veiklos sritis yra gana subtili, nes ji orientuota į pasiturinčius klientus. Teikiama paslauga turi būti atliekama labai tiksliai ir kokybiškai, todėl įmonėje dirbantys specialistai turi būti kvalifikuoti ir turėti ne mažiau dviejų metų darbo patirtį. Individualios įmonės “Kosmetikos kabinetas” pradinį kapitalą sudarys nuosavas lėšos 17 000 Eur. IĮ ”Kosmetikos kabinetas” įsikūręs Klaipėdos miesto senamiestyje (Daržų g. 7), šalia yra automobilių stovėjimo aikštelė. Bendros patalpos plotas 34 kv.m.

Leidimas – higienos pasas. Norint gauti higienos pasą, reikia įvykdyti keliamus reikalavimus patalpoms, įrangai, darbuotojoms, triukšmui, cheminėms medžiagoms.

Reikalavimai pateikti Lietuvos Higienos normos HN 117:2007 „Grožio paslaugų sveikatos reikalavimo“ įsakyme.

Gerinti klientų aptarnavimo kokybę, užtikrinti aptarnavimo standartus, komunikuoti su klientais;

Įmonės veiklos perspektyvos – didinti darbuotojų ir klientų skaičių, dirbti kokybę užtikrinančiomis kainomis, plėsti įmonės patalpas bei teikiamas paslaugas.

Paslauga: Antakių dažymas – Galima rinktis iš šių spalvų: juoda, juodai mėlyna, ruda, pilkšva.

Paslauga: Antakių korekcija – Tai puikus būdas ilgesniam laikui atsikratyti nepageidaujamų plaukelių. Po depiliacijos plaukeliai atauga tik po kelių savaičių, galima mėgautis tvarkingais bei gražiais antakiais.

Paslauga: Makiažas (dieninis, vakarinis / proginis, vestuvinis) – Makiažo dėka, galima paslėpti veido trūkumus ir tuo pačiu išryškinti jo didžiausius privalumus. Profesionalus makiažas specialiai pritaikytas pagal kiekvieno kliento veido formas, siekiant tobuliausio rezultato. Makiažas suteikia ne tik nepriekaištingo grožio, bet ir pasitikėjimo savimi. Dieninis makiažas pritaikytas dienos metui, kuriame svarbiausia išryškinti natūralų grožį. Vakarinis / proginis makiažas skirtas įvairioms progoms, kuriame vyrauja ryškios spalvos, kad vakaro tamsuma neužgožtų grožio. Vestuvinis makiažas atliekamas itin kruopščiai ir atsakingai, kad nuotaka atrodytų nepriekaištingai tiek realioje vestuvinėje aplinkoje, tiek nuotraukose.

Prieš pradedant veiklą buvo ištirta rinka. Klausiant, ką žmonės mano apie šią paslaugą, buvo siekiama išsiaiškinti, ar bus pakankama šios paslaugos paklausa. Rezultatas buvo toks: daugelis šią paslaugą mielai rinktųsi, kelį ją rinktųsi jei jos kokybė būtų geresnė, ir tik dar mažiau žmonių ji visai nereikalinga. Tie ko gero paslaugą rinktųsi naujai atsiradusioje įmonėje, kuri garantuoja kokybę. Mūsų paslauga yra periodinio pobūdžio. Paklausa numatoma didžiausia gruodžio mėn. pabaigoje, pavasarį, vasarą ir kitais priešventiniais laikotarpiais.

  • Microsoft Word 64 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (3389 žodžiai)
  • Kolegija
  • Samanta
  • Kosmetikos paslaugų verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Kosmetikos paslaugų verslo planas . (2017 m. Lapkričio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/kosmetikos-paslaugu-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 21 d. 14:56
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo