Kosmetinės kaukės Jų klasifikacija ir paskirtis


Įvadas. Kosmetinės kaukės. Kosmetinių kaukių klasifikavimas. Kosmetinių kaukių paskirtis. Išvados. Naudota literatūra.


Kosmetinės kaukės – populiariausia papildoma veido priežiūros priemonė, padedanti greitai pajusti teigiamus rezultatus. Veido kaukė veiksmingiausia, kai yra naudojama reguliariai ir pagal funkciją, nes viena kaukė visų problemų negali išspręsti. Norint tinkamai pasirūpinti veido oda, labai svarbu žinoti, koks yra veido odos tipas. To nežinant, galima odai labai stipriai pakenkti pasirinkus netinkamas priemones, kaukes reikėtų naudoti atsižvelgiant į individualius odos poreikius. Kaukės veidą drėkina, stiprina, regeneruoja odą. Kaukes lengva naudoti, o poveikis juntamas iš karto. Kaukės veidui – tai puikus pasirinkimas mylintiems savo odą.

Jei kitos kosmetinės medžiagos vartojamos kasdien, tai kaukės vartojamos su intervalais. Kaukės turi greitą ir efektyvų veikimą: tam tikram laikui atšviežina odą, geriną jos išvaizdą. Kaukės veikia priklausomai nuo vienų ar kitų medžiagų vyravimo kosmetiniame preparate. Jos gerina kraujotaką, mechaniškai valo nusilpusias nuo odos paviršiaus ląsteles, minkština raginį sluoksnį, didina odos turgorą, aktyvina riebaliniu ir prakaito liaukų veiklą, sutraukia poras, pasižymi priešuždegiminiu ir tam tikru psichologiniu veikimu. Kaukių sudėtyje gali būti: parafinas, vaškas, antibiotikai, boro rūgštis, baltasis molis, krakmolas, cinko oksidas, placentos ekstraktas, alijošius, ženšenis, dumbliai, eleuterokokas, vitaminai eteriniai aliejai ir kitos veikliosios medžiagos, gerinančios odos būklę.

Kaukės yra panašios į kosmetinius kremus, tačiau skiriasi nuo jų okliuziniu charakteriu: jos uždaro trumpam odą, sudarydamos lyg „šiltnamio“ efektą. Todėl visos medžiagos, esančios kaukėje, geriau ir greičiau įsiskverbia į odą. Kaukės – tai natūralių ir sintetinių medžiagų su priedais kombinacija, priklausomai nuo laukiamo efekto. Kaukių sudėtyje yra:

  • Kosmetologija Referatas
  • Microsoft Word 16 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1320 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jolita
  • Kosmetinės kaukės Jų klasifikacija ir paskirtis
    10 - 5 balsai (-ų)
Kosmetinės kaukės Jų klasifikacija ir paskirtis. (2016 m. Vasario 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kosmetines-kaukes-ju-klasifikacija-ir-paskirtis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 20:52
×