Kosmetinės priemonės ir medžiagos skaidrės


Kosmetinės priemonės ir medžiagos. Pamokos uždaviniai. Kas yra kosmetikos gaminys? Kas yra kosmetinė priemonė? Iš ko susideda kosmetinė priemonė? Kosmetinės priemonės sudėtis. Kosmetikos priemonių klasifikacija. Odos priežiūros priemonės. Kremai. Kaukės. Serumai. Valomieji pieneliai. Tonikai (losjonaiŠveitikliai. Dekoratyvinė kosmetika. Kosmetikos klasifikacija. Kosmetinių priemonių ir medžiagų paskirtis, poveikis, sudėtis. Kosmetinių priemonių rūšys. Kosmetinės priemonės pagrindas. Pagrindinės medžiagos. Kosmetikos gaminių pagrindai. Riebalinė fazė. Riebalinės medžiagos. Riebalai skirstomi. Augaliniai riebalai. Augalinės kilmės riebalai. Augaliniai aliejai. Gyvulinės kilmės riebalai. Silikonai (silicio organinės medžiagosLanolinas ir lanolino dariniai. Riebalinė fazė. Emulsijos. Emulgatoriai. Vandeninė fazė. Reikalavimai vandeniui. Kosmetinio gamininio Pagrindo paskirtis. Kosmetiniai gaminiai susideda iš. Veikliosios medžiagos. Veikliosios medžiagos skirstomos. Kosmetikos priemonių veikimas. Veikliosios medžiagos. Protektoriai. Protektoriai. Plėvelę sudarančios medžiagos. Antimikrobinės medžiagos. Veikliosios medžiagos. Moduliatoriai. Veikliosios medžiagos. Dažniausiai vartojamos. Veikliosios medžiagos. UV filtrai. Veikliosios medžiagos. Eteriniai aliejai. Veikliosios medžiagos. Alavijų (Aloe vera) gelis. Veikliosios medžiagos. Vaisių rūgštys-alfa hidroksirūgštys (AHAVeikliosios medžiagos. Retinoidai. Veikliosios medžiagos. Mineralai. Veikliosios medžiagos. Dumbliai. Užduotis. Patikrinamasis testas.


Ką vadiname kosmetinėmis priemonėmis? Kokias kosmetines priemones naudojate jūs? Dėl kokių priežasčių naudojate kosmetines priemones?

Apibrėžti, kas yra kosmetinės priemonės ir medžiagos. išsiaiškinti kosmetinių priemonių ir medžiagų funkcijas.

Kremai, kaukės, serumai, pieneliai tonikai, šveitikliai pudra, dekoratyvinė kosmetika.

Tai emulsijos su didesniu ar mažesniu riebalų ir vandens kiekiu, emulgatorių sujungti į kremo konsistenciją. Kosmetiniai kremai odą: drėkina, maitina, minkština, saugo odą ir stabdo jos senėjimą.

Tai kosmetinės priemonės, kurios padeda pasiekti greitą rezultatą, tačiau poveikis nėra ilgalaikis.

Tai vandens, riebalų ir emulgatorių mišinys, praturtintas valomosiomis medžiagomis ir skirtas nuvalyti nešvarumų dalelytes, tirpstančias ir vandenyje, ir riebaluose.

Tai priemonės, skirtos pašalinti negyvas odos ląsteles. Odos šveitiklių rūšys: fizinis, cheminis, augalinis, fermentinis, pasyvus.

Pieneliai – tai vandens, riebalų ir emulgatorių mišinys, praturtintas valomosiomis medžiagomis ir skirtas nuvalyti nešvarumų dalelytes, tirpstančias ir vandenyje, ir riebaluose. Tonikai (losjonai) – tai įvairių organinių ir neorganinių medžiagų vandeniniai ar spiritiniai tirpalai, skirti odos valymui baigti ir odos ph subalansuoti. Šveitikliai – tai priemonės, skirtos pašalinti negyvas odos ląsteles. Odos šveitiklių rūšys: fizinis, cheminis, augalinis, fermentinis, pasyvus. Kremai – tai emulsijos su didesniu ar mažesniu riebalų ir vandens kiekiu, emulgatorių sujungti į kremo konsistenciją. Kosmetiniai kremai odą: drėkina, maitina, minkština, saugo odą ir stabdo jos senėjimą. Kremų rūšys: dieniniai, naktiniai, hormoniniai, apsauginiai, regeneruojamieji, nuo raukšlių, masažo ir t.t. Kaukės – tai kosmetinės priemonės, kurios padeda pasiekti greitą rezultatą, tačiau poveikis nėra ilgalaikis. Kaukių rūšys: kreminės, putų pavidalo, minkšta modeliuojanti, kieta modeliuojanti, parafino kaukė, kolageno lakšto kaukė.

  • MS PowerPoint 604 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 63 puslapiai (2381 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Agne
  • Kosmetinės priemonės ir medžiagos skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Kosmetinės priemonės ir medžiagos skaidrės. (2021 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/kosmetines-priemones-ir-medziagos-skaidres.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 03:45
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo