Kosmetologijos studijos

migle

Daugelis mano, kad kosmetologijos studijos yra nieko vertos ir laiko švaistymas. Kiek yra tiesos?

KlausimaiKosmetologija16 atsakymųKlausimas atsakytas
2019 m.
Išsamiai atsakykite į klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu. Visi atsakymai tikrinami administratoriaus.

Atsakymai (16)

Milija

Labas, cia jau pati sprest kaip noresi dirbt. Turiu gyvenime tris pavyzdzius kurie visi yra skirtingi. 3 drauges, viena dar baigineja siais metais Kaune, kita pabaigusi dirba Siauliuose ir kita Klaipedoje, visos yra pabaigusios kolegijas pagal kosmetologijos specialybe, tad Klaipedoje kuri dirba ji dirba per dvi vietas, uzdarbis nuo 1.2k eur i menesi iki 1.6. Siauliuose dirba drauge, ji viso uzdiriba tik 700eur, bet ir dirba nepilnas dienas kartais ir tik nuo pirmadienio iki penktaidenio. Prisimink, jog viskas prikslauso nuo pacios, kaip ziuresi i tai, jei mazai dirbsi tai ir nebus tu rezultatu, bet manau jei yra motyvacija darbui, susirinksi klientus su laiku jei proceduras darysi atitinkamai ir viskas bus gerai.. vel gi priklauso kuriame mieste esi, jei didziajam tai paklause didesne ir didesne tikimybe uzsidirbt nei mazesniam miestely. plius manau sis darbas turi tikrai daug pliusu, nes visada turi buti sterealu, niekur nereikia skubet ir perlabiausiai jaudintis. Svarbu zinoti tai ka darai, Kiek save darbui atiduosi, ta ir turesi. 

2019 m. Geriausias atsakymas
Matas

Manau kiekvienas žmogus turėtu gyventi, mąstyti pagal savo nuomonę ir isitikinimus, beabejo turi mokėti priimti kitų nuomonę, jei tu nori dirpti kosmetologe tai siek savo užsibrėžtų tikslų.

2019 m.
Kazys

Galima savarankiskai ismokt tik kad diplomo neturesi

2019 m.
Antanas

Tai priklauso nuo zmogaus. Tai gali laiko svaistymas, bet ir ne

2019 m.
Roberta

Sveika, pati studijuoju higieninę ir dekoratyvinę kosmetologiją. Tik už. Tiek visko nauja sužinai, ko tikrai nesužinočiau niekur kitur. Žinoma, gali pasibaigti kursus pusės metų, galbūt gerai išmanysi daryti procedūras (nors “privatninkai” mėgsta tik daugiau pinigėlių susirinkti ir nežiūri kokybės, nesakau, kad visur), bet diplomo neturėsi:) jeigu kas nors netyčia atsitiks, kad nebegalėsi dirbti šioje srityje, būsi tiesiog su viduriniuoju išsilavinimu. Mane šita sritis traukia, man patinka. Jeigu domitės siūlau baigsi studijas, ne kursus. 

Sėkmės

2019 m.
Mantvydas

Tai priklauso nuo žmogaus. Tai gali laiko svaistymas bet ir ne 

2019 m.
Sigitas

Iš dalies sutinku. Manau geriausias variantas yra įstoti visai į nesusiejusią specialybę (pvz: teisę, programavimą, dailę ir t.t), o kosmetologiją nesunkiai galima išmokti per YouTube pamokas, nes gal kosmetologija taip nepatiks dirbti 8 valandas ar panašiai ir tuo pačiu turėsi atsarginį variantą.

2019 m.
Meda

Manau, kad tai priklauso nuo pačio žmogaus ir jo pomėgių. Jai jauti, kad tai tau patinka, pirmyn.

2019 m.
Gintė

Mano nuomone, jei tave traukia būtent kosmetologija tai kodėl gi ne, pirmyn. Kam stoti ir kankintis kitose srityse, jei tau jos visiškai nepatinka ir stoji tik tam, kad stot. Pati įstojau į specialybę, kuri man visiškai nepatiko, jau ne kartą norėjau mest, bet taip ir nemečiau. Iš tiesų gailiuos, kad klausiau kitų nuomonės ir stojau belenkur, nes juk kosmetologija paprasta, bet kada išmoksi. Neklausyk tokių žmonių, elkis kaip pati nori. Tai tavo pasirinkimas ir pati geriau jauti link kur linksta tavo širdis.

2019 m.
Laura

Sveiki,

Taip, mano nuomone, studijų sritis yra perpildyta, bet jei specialistas yra gabus, mylintis savo darbą, tai darbas bus ne tik malonus, bet ir pelningas. Tikiuosi, kad Jus studijuosite tai, kas Jums įdomu.

Geros dienos

2019 m.
Ainis

Jei jums patinka šitas dalykas tai ir užsiimkite juo. Nesvarbu kitų nuomone svarbu kas tau labiausiai prie širdies.

2019 m.
Laura

Kosmetologija mano manymu siuo metu kaip tik labai paklausi, aisku daug ir zmoniu norinciu sieti savo profesija su kosmetologija, bet pliusas tas, kad gali pats sau pasidaryti darbo vieta, o klientu visalaik atsiranda, svarbiausia kokybe ir reklama :)

2019 m.
Flėderytė

Manau studijos nėra laiko švaistymas, jei jos tau bus reikalingos ateityje 

2019 m.
Kamile

Manau jog kiekvienas mąsto labai skirtingai tad nesusitelk ties kažkieno pasakytais žodžiais, jei pati manai, jog tau geriau būtų lankyti kosmetologijos studijas, tuomet valio, lankyk, jei ne atsakymas aiškus, jei lankysi turėsi pagrindą tvirtesnį nei be jų, kadangi įgysi ne tik patirties, bet ir susibūrusi savo pradine klientų minia, kas pradžioje yra sunku, tad kaip ir palengvinimas, žinoma diplomas, na, o šiaip pati turi spręsti ko tau reikia, sėkmės:) 

2019 m.
24DM

kiekvienam skirtingai. Kam tai laiko švaistymas, o kam lobių skrynia. Kam programavimas yra nesamonė, o kas mato kaip jis ten save gali realizuoti ir pasitarnauti ir būti naudingas. Taip pat su bet kokia kita profesija. Daug kas priklauso tik nuo mūsų pačių, kaip mes gebame viską matyti, suprasti ir pajusti, ir aišku kaip mes patys savę gerai pažystame. Nes pažystu kosmetologę kuri mokėsi galvojo, kad laiko švaistymas, metė studijas, lankė kitos spec. studijas jai ten dar labiau nepatiko nei prieš tai ir iš naujo mokėsi. Aišku visa tai kainavo tačiau pagal jos gyvenimo istorija... Nebūta daug varantų 

2019 m.
Gytis

Čia tau spręst, bet manau studijos nėra laiko švaistymas

2019 m.
Šis klausimas jau atsakytas ir išrinktas geriausias atsakymas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo