Kosmetologijos kabinetas ergonomika


Įvadas. Ergonomikos samprata grožio terapijoje. Darbo vietos įrengimas pagal ergonomikos principu. Darbo kėdes svarbiausi paramatrai. Kosmetologo darbo įtaka profesinių ligų atsiradimui. Išvados.

Apibendrinat darbą, galima daryti tokias išvadas: keičiantis pasauliui ir mokslui žengiant į priekį dideliu greičiu, kiekvienas turime susikurti tokią darbo aplinką, kuri tenkintų mus tiek psichologiniu, tiek fiziologiniu lygmeniu. Tai yra ergonomikos žinios, bei supratimas, kaip visa tai pritaikyti realioje erdvėje. Tik ergonomiškoje aplinkoje, kosmetologas gali būti užtikrintas savo, kaip specialisto ir žmogaus, tiek kliento maksimalių poreikių patenkinimu. Dirbdamas savo darbą, turi prisiminti, kad privalo rūpintis ne tik savo klientais, bet ir savimi, ugdyti požiūrį į savo sveikatą.

Tik visapusiškai išsilavinęs ir sveikas specialistas gali pasirūpinti savo klientais, džiaugtis gyvenimu ir profesine veikla.

  • Microsoft Word 65 KB
  • 2014 m.
  • 9 puslapiai (1390 žodžiai)
  • Vytė
  • Kosmetologijos kabinetas ergonomika
    10 - 4 balsai (-ų)
Kosmetologijos kabinetas ergonomika. (2014 m. Birželio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/kosmetologijos-kabinetas-ergonomika.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 17:18
×