Kosmetologo darbe reikalingi dokumentai ir aprašai


Įvadas. Pagrindiniai higienos reikalavimai ir formos. Pagrindinės instrukcijos. Spa ritualo „Pavasario atgimimas“ aprašas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Nepriklausomai nuo to ar tai produkcijos gamyba, ar paslaugų teikimas, keliami dideli reikalavimai, ypatingai higienos atžvilgiu, siekiant, kad vartotojas gautų tinkamą produkciją/servisą ir nenukentėtų.

Darbo tikslas: nustatyti bei aprašyti pagrindinius grožio paslaugų teikimo vietoje reikalingus dokumentus ir aprašus.

Pateikti pagrindinius grožio paslaugų teikimo darbe reikalingus dokumentus ir aprašus.

Įvertinti dokumentų ir aprašų naudojimo pobūdį bei jų pildymo procesą.

Sterilizatoriaus tipas, modelis INSTRUSEPT PLUS instrumentų, paviršių ir įrangos plovimo bei dezinfekavimo priemonė, Nr. N542P

Kitas svarbus dokumentas klientui yra grožio paslaugos teikimo aprašas (4 pav). Jis sudaromas pačios kosmetologės – paslaugos tiekėjos, sukūrus ir prieš į rinką išleidžiant naują paslaugą. Apraše suteikiama svarbiausia informacija apie paslaugą, jos teikimo procesą ir kita.

Darbo vietos pasiruošimas (mentelių, šepetėlių, gulto dezinfekcija). Kliento kortelės užpildymas. Paslaugos eiga: demakiažas, veido šveitimas, kaukė, veido kremo ir paakių kremo uždėjimas). Naudojama Anna Lotan kosmetika pagal odos grupę. Po procedūros galimas veido paraudimas, alergija. Po procedūros –klientui paaiškinamos galimi odos pokyčiai. Sutvarkoma darbo vieta.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į naudojamus produktus ir jų galiojimo laiką. Visiems produktams, kurių galiojimo laika ilgesnis kaip 30 mėnesių, būtinas jų pakuotės atidarymo registras (6 pav). Registrą pildo kas atidaro naują pakuotę, pateikiant prašomą informaciją.

Siekiant, jog produktų galiojimo pabaiga nebūtų praleista, galimos kitos ženklinimo procedūros, kaip produktų lipdukai (5 pav). Ant jo galima pažymėti atidarymo ir galiojimo pabaigos datas, dėl ko galiojimo terminą sekti būtų paprasčiau.

IĮ „Grožio paslaptis“, Taikos pr. 63B, Klaipėda; Rita Gimanovs, Taikos pr. 63B, Klaipėda

Instrukcijos svarbios grožio paslaugos teikimo vietoje, kadangi supažindina su higienos ir saugos svarbiausiais aspektais. Jų naudojimas daro saugią darbo vietą bei leidžia apsaugoti savo ir kliento sveikatą.

Koncentratą laikyti gerai uždarytoje talpoje, ne žemesnėje kaip +5 C temperatūroje.

Negyvosios jūros purvo veido kaukė. Pašalina negyvas ląsteles ir toksinus, sustiprina kraujotaką, stimuliuoja apykaitos procesus ir regeneraciją, nedžiovina odos. Skatina ląstelių atsinaujinimą, atgaivina odą ir suminkština odos poras.

Procedūrų metu naudojamos ANNA LOTAN ir BEXENERE kompanijų kosmetikos produktai.

Svarbu pasiruošti visas priemones procedūroms, sutikrinti ar įrankiai švarūs, dezinfekuoti, kremai ir kitos priemonės galiojančios, darbo vieta švari ir pilnai paruošta.

Kliento kortelės pildymas, procedūrų eigos, indikacijų ir kontraindikacijų aptarimas su klientu (kontraindikacijos: aukštas kraujospūdis, bakterinė arba virusinė infekcija; stiprus skausmas nugaroje, atvira žaizda arba odos infekcija, pooperacinis gijimas ar komplikacijos).

Procedūrų eiga. Pirmiausia atliekamas pėdų šveitimas (įtrinamas pėdų šveitiklis), tada kojos merkiamos į pėdų vonelę, kuri jau paruošta su rožių žiedlapiais ir eteriniais aliejais. Po to atliekamas pėdų masažas ir pereinama prie nugaros procedūrų. Naudojant kaukę atliekamas atpalaiduojantis nugaros masažas (20 – 25 min). Perėjus prie veido procedūrų, pirmiausia atliekamas demakiažas, veido oda nušveičiama kristaliniu šveitikliu. Tepama negyvosios jūros purvo kaukė ir paliekama 10 min. Nuvalius kauke, tepamas ir švelniai įmasažuojamas serumas haliurono rūgštimi.

mažiausiai dvylika valandų nesimaudyti nei vonioje, nei po dušu, kad aliejai susigertų į odą ir imtų detoksikuoti organizmą.

Visi dokumentai ir aprašai turi būti darbo vietoje, aprašai ir instrukcijos šalia aprašomosios prekės ar daikto. Dokumentus pildo tas asmuo, kurias teikia paslaugas.

  • Microsoft Word 1219 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (3172 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agnė
  • Kosmetologo darbe reikalingi dokumentai ir aprašai
    10 - 1 balsai (-ų)
Kosmetologo darbe reikalingi dokumentai ir aprašai. (2017 m. Lapkričio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/kosmetologo-darbe-reikalingi-dokumentai-ir-aprasai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 27 d. 06:56
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo