Kosminės kelionės


Tikslas. Pirmieji kosmoso didvyriai – gyvūnai. Pirmasis žmogaus skrydis į kosmosą. Neilo Armstrongo išsilaipinimas Mėnulyje. 520 dienų „Misija į Marsą“ . Kosminis turizmas. Kelionės į kosmosą Lietuvoje. Faktai apie kosmines keliones. Išvados. Naudoti šaltiniai.

Susipažinti su kosminių kelionių istorija. Išsiaiškinti kas buvo pirmoji būtybė nutiesusi kelią į visatos erdves, palyginti esamas ir buvusias keliones.

Šeši vyrai iš Europos, Rusijos ir Kinijos 2009 m. pusantriems metams uždaryti modulyje. Taip buvo bandoma imituoti kelionės į Marsą psichologinį poveikį.

 Balandžio 12 d. – Kosmonautikos diena.  Kosmose esančių astronautų gali padidėti 3 proc. Astronautai galėtų ištverti radiaciją Marse Dėl ilgo buvimo orbitoje deformuojasi astronautų akių obuoliai Po išėjimo į atvirą kosmosą astronautams tenka atsisveikinti su rankų nagais Skrydžiai į kosmosą sukelia genetinius imuninės sistemos sutrikimus.

Šiame darbe aš susipažinau su kosminių kelionių istorijomis, išsiaiškinau kas buvo pirmoji būtybė nutiesusi kelią į visatos erdves, išsiaiškinau kokios kelionės buvo pačios pirmos ir kas juose galėjo dalyvauti iki šių laikų kelionių.

  • MS PowerPoint 804 KB
  • 2016 m.
  • 19 puslapių (1034 žodžiai)
  • Orinta
  • Kosminės kelionės
    10 - 7 balsai (-ų)
Kosminės kelionės. (2015 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/kosmines-keliones.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 06 d. 14:39
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo