Kosmosas žmogus dvasia mintys


Žmogus ir kosmosas. Kosmosas ir zmogaus mintys. Dvasios ir kosmosas. Kosmosas tema. Kosmosas ir zmogus. Mintys žmogų. Referatas kosmosas. Vorkuta tremtyje anglies.

Autorius apie save. Kosmosas, žmogus, dvasia, mintys. Bendrais bruožais apie dvasią. Kaip tikimės, skaitytojas suprato, kad siūloma tema skirta dvasinės savybės atpažinimui. Mėginsime išsiaiškinti kaip ir kodėl dvasia yra kaip ketvirta komponentė ir atatinkama prasme tolygi materijai, laikui ir erdvei. Pagal atatinkamas teorines išvadas, kurias skaitytojas vėliau sužinos, dvasinė savybė yra viena ketvirtoji vieneto dalis, - vieneto, - kurį vadiname būtimi.

Esu gimęs 1922 m. , Lietuvis, politinėms partijoms nepriklausau. Už ginkluotą pasipriešinimą tsrs santvarkai 1944m. Buvau įkalintas alytaus, marijampolės kalėjimuose, teistas 10 m. Lagerio ( dirbau vorkutos anglies šachtoje nr. ), po to tremtyje dirbau turuchansko miško pramonės ūkyje. Dabar gyvenu Lietuvoje ir esu žemdirbys. Šalia pagrindinio darbo duomiuosi mėgėjiška filosofija. Aprašyta tema pradėjau domėtis kalėjime, nagrinėdamas kameros draugų sapnus. Visą teoriją baigiau formuluoti 1953 m. Sibire (aišku, tai buvo dar tik apmastymuose). Dar būdamas tremtyje savo mintimis norėjau pasidalinti su filosofijos žinovais. Parašiau prašymą, kurį įteikiau savo kgb komendantui. Po kelių mėnesių gavau leidimą vykti į krasnojarsko kgb vadovybę. Tačiau ten gavau paaiškinimą, kad filosofijoje viskas aišku, ir jos klausimai nenagrinėtini. Tad ir toliau teko mąstyti šiuo klausimu vienam.

Tuo tarpu pastarųjų dešimtmečių įvykiai patvirtino mano tyrinėjimų išvadas, bei kai kurias prognozes ( 1953 m. Atrastu dėsniu buvo galima progrnozuoti tsrs politinių įvykių eigą ), ir tai mane dar kartą paskatino pasidšiandien daug kas žinoma apie kosmosą, tačiau nemažiau ir nežinomybės. Žmogus taip pat biologiškai daugiau mažiau atpažintas, dvasią aiškina teologija. Atrodytų, ko dar betrūksta, gyvenk žmogau ir džiaukis mūsų gražioje žemelėje.

Tačiau net ir sukaupęs daug mokslinių ir teologinių žinių, galintis valdyti sudėtingą techniką, mokantis daug ką griauti ir statyti žmogus tiek kasdieniškoj buity, tiek tūkstančių žmonių gerbūvį ir net gyvybę nulemenčiuose sprendimuose atsiduria situacijose, iš kurios neranda teisingos išeities. O kartais, tarytum nežinomos jėgos pastūmėtas, žmogus pasirenka blogiausią išeitį. To pasekoje įvyksta tragedija. Vieni tokiais atvejais kaltina žmogų, kiti - įvairius veiksnius, o treti - tiesiog pasako tokia dievo valia . Ar šio posakio prasmė turi racionalų grūdą? Kodėl tokia dievo valia? Dabar mokslas į tokius klausimus nebando atsakinėti, jis tokius klausimus neigia.

Anksčiau moksle pažangos prielaida buvo nauja informacija. Darant tyrinėjimus ir vystantis skaičiavimo technikai, yra kaupiama vis daugiau ir daugiau naujos informacijos. Tačiau stambių, moksle perversmą darančių šuolių jau senokai nėra. Šios stagnacijos priežastimi, kaip daug kas pripažįsta, yra stagnacija šiuolaikinėje pasaulėžiūroje.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (4017 žodžiai)
  • Universitetas
  • Bonifacas
  • Kosmosas žmogus dvasia mintys
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kosmosas žmogus dvasia mintys. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kosmosas-zmogus-dvasia-mintys.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 19:50
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo